Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ – „Olimpia“ pralaimėjimas Italijoje

Prieš susitikimą su Kauno „Žalgiriu“ Eurolygoje – Milano „Olimpia“ (5/4) klubas 81:86 (28:19, 25:20, 10:29, 18:18) Italijos pirmenybėse pralaimėjo prieš „Pistoia“ (4/5) krepšininkus.

Ettore Messina ir Shavonas Shieldsas<br> SIPA/Scanpix nuotr.

2023-11-27 07:33, atnaujinta 2023-11-27 07:34

Būtent trečiasis šių rungtynių kėlinys buvo kertinis, kadangi iki ilgosios pertraukos Ettore Messinos auklėtiniai neblogai tvarkėsi su varžovais ir pirmavo 53:39, tačiau trečiąjį ketvirtį „dizaineriai“ pralaimėjo 10:29 ir po trijų kėlinių jau atsilikinėjo 5 taškais (63:68).

Per ketvirtąjį kėlinį Italijos grandams nepavyko panaikinti varžovų pranašumo, o galop teko susitaikyti su dar vienu pralaimėjimu vietinėse pirmenybėse.

„Olimpia“ gretose neužteko įspūdingo Shavono Shieldso pasirodymo. Puolėjas per 29 minutes pelnė 26 taškus (4/7 dvit., 6/9 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

„Pistoia“ komandoje įspūdingus pasirodymus surengė Paytonas Willisas ir Charlie Moore‘as.

P.Willisas per 32 minutes aikštelėje pelnė 31 tašką (5/8 dvit., 6/13 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir sukaupė 34 naudingumo balus, o C.Moore‘as per 33 minutes įmetė 28 taškus (4/11 dvit., 4/9 trit., 8/9 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Primename, kad ketvirtadienį Kazio Maksvyčio vadovaujamas Kauno „Žalgiris“ Milane kausis prieš vietos „Olimpia“ krepšininkus.