Dešimt iš dešimties: nukeltose Eurolygos rungtynėse – „Real“ dominavimas prieš „Maccabi“

Madrido „Real“ (10/0) krepšininkai ir toliau išlieka nenugalimi Eurolygoje. Antradienį vykusiose atkeltose šeštojo turo rungtynėse karališkasis klubas išvykoje pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (5/5) krepšininkus.

Rudy Fernandezas<br>G.Bitvinsko nuotr.

2023-11-28 21:11, atnaujinta 2023-11-28 23:42

Eurolygos čempionai laimėjo Belgrade vykusią dvikovą 99:70 (36:21, 16:20, 22:15, 25:14).

„Real“ varžovams smogė jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių – uraganinį puolimą demonstravusi Madrido komanda vien per pirmąjį kėlinį varžovams suvertė net 36 taškus ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 36:21.

Antrajame kėlinyje „Real“ nesustojo ir įgijo 19 taškų pranašumą. Nors ketvirčio pabaigoje „Maccabi“ sušvelnino atsilikimą, bet svečiai išlaikė dviženklę persvarą iki pat pirmosios rungtynių dalies pabaigos (52:41).

Antroje rungtynių pusėje ir toliau tęsėsi „Real“ dominavimas puolime – ispanai kaip ant mielių kėlė savąjį pranašumą, kuris baigiantis rungtynėms jau tapo nebepadorus.

Jau dešimtąją pergalę nuskynusi ir Eurolygoje vis dar be pralaimėjimų žygiuojanti „Real“ šią savaitę išvykoje dar susikaus su Stambulo „Fenerbahce“.

Tuo metu Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkų lauks Berlyno ALBA krepšininkų iššūkis.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 16, Joshas Nebo 14, Jasielis Rivero 8, Wade‘as Baldwinas 7.

„Real“: Walteris Tavaresas 19, Mario Hezonja 16, Džananas Musa 15, Facundo Campazzo 11.