Galingai su Z. Williamsonu žaidęs J. Valančiūnas nukalė pergalę prieš nė karto mače nepirmavusią „76ers“

„New Orleans Pelicans“ (10/9) tandemas – Zionas Williamsonas ir lietuvis Jonas Valančiūnas padarė viską, kad namie žaidusi ekipa laimėtų prieš „Philadelphia 76ers“ komandą. „Pelicans“ savo aikštėje 124:114 (39:24, 29:24, 34:33, 22:33) palaužė Filadelfijos krepšininkus ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

J.Valančiūnas sužaidė puikų mačą.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-11-30 06:58, atnaujinta 2023-11-30 07:00

Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas per 32 minutes ir įmetė 19 taškų (8/8 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atsikovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Z.Williamsons per 33 minutes pelnė net 33 taškus (11/12 dvit., 11/12 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse nežaidė „76ers“ lyderis Joelis Embiidas – paskelbta, kad jis susirgo. Pastaruoju metu J.Embiidas savo ekipai vidutiniškai pelnė po 32 taškus.

Tuo tarpu Naujasis Orleanas sugebėjo susigrąžinti veteranas CJ McCollumą, kuris dėl plaučių uždegimo nežaidė 12 rungtynių. Gynėjas per 28 minutes pelnė 20 taškų.

Filadelfijos krepšininkai jau pirmame kėlinyje atsiliko net 16 taškų skirtumu ir nė karto nepirmavo. Tuo tarpu Naujasis Orleanas trečiame ketvirtyje pirmavo net 29 taškų skirtumu – 94:65.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 33 (11/12 dvit., 11/12 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), C.J. McCollumas 20, Jonas Valančiūnas 19, Jordanas Hawkinsas 16, Brandonas Ingramas 15.

„76ers“: Tyrese'as Maxey 33 (10/15 dvit., 3/10 trit.), De'Anthony Meltonas 17 (4/10 trit.), Tobiasas Harrisas ir Robertas Covingtonas (4/4 trit.) po 12, Patrickas Beverley 11.