Pergalingame mače – D. Motiejūno išvarymas iš aikštės

Praėjusio sezono Eurolygos finalinio ketverto pusfinalio pakartojime – Donato Motiejūno ir „Monaco“ (7/4) 85:77 (22:17, 16:22, 20:20, 27:18) atsirevanšavo prieš Pirėjo „Olympiakos“ (6/5) krepšininkus.

Donatas Motiejūnas ir Ignas Brazdeikis<br> ZUMAPress.com/SPO/Zeus/IMAGO/Scanpix nuotr.

Nov 30, 2023, 7:30 PM, atnaujinta Dec 1, 2023, 7:09 AM

Šiame mače trys kėliniai buvo ypač intensyvūs ir abi ekipos kovojo taškas į tašką, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Monaco“ žvaigždynas įjungė aukštesnę pavarą puolime ir sėkmingais epizodais parbloškė Eurolygos vicečempionus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Mike‘as Jamesas. Gynėjas per 30 minučių sumetė 24 taškus (5/8 dvit., 2/6 trit., 8/10 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 28 naudingumo balus.

Šį mačą anksčiau laiko baigė Donatas Motiejūnas. Lietuvis ketvirtojo kėlinio viduryje dėl techninės pražangos buvo išvytas iš aikštelės. Mūsiškis buvo priverstas aikštelę palikti dėl to, nes mačo pradžioje buvo gavęs ir nesportinę pražangą.

Iki išvarymo D.Motiejūnas aikštelėje praleido 17 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir sukaupė 11 naudingumo balų.

„Olympiakos“ gretose žibėjo Isaiah Cannanas. Gynėjas per 31 minutę sumetė 20 taškų (0/3 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 17 naudingumo balų pasirodymą.

Ignas Brazdeikis aikšelėje pasirodė tik antroje mačo dalyje ir aikštelėje praleido 15 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 24, Elie Okobo 11 (2/6 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 3 rez. perd., 11 naud. bal.), Donatas Motiejūnas ir Yakuba Ouattara (2/2 dvit., 4/4 baud.) po 8.

„Olympiakos“: Isaiah Canaanas 20, Thomasas Walkupas 16 (4/8 dvit., 2/5 trit., 2/4 baud., 4 atk. kam., 9 naud. bal.), Alecas Petersas 15 (1/4 dvit., 4/5 trit.).