R. Jokubaitis buvo blankus, bet „Barcelona“ pranoko „Fenerbahce“

„Barcelona“ (10/3) klubas Eurolygoje grįžo į pergalių kelią. Rogerio Grimau auklėtiniai penktadienį namuose po permainingos kovos įveikė Stambulo „Fenerbahce“ (6/7) krepšininkus 89:81 (16:19, 22:31, 25:14, 26:17).

Rokas Jokubaitis<br>ZUMAPress.com/SPO/ZEUS/Scanpix nutor.

2023-12-08 21:30, atnaujinta 2023-12-09 00:04

„Barcelona“ rungtynes pradėjo klampiai, o tuo puikiai naudojosi svečiai. Scottie Wilbekino vedami „Fenerbahce“ žaidėjai nesunkiai kontroliavo rungtynes ir prieš didžiąją pertrauką jau turėjo dviženklę persvarą – 50:38.

Visgi antroje mačo dalyje vaizdas aikštėje apsivertė aukštyn kojomis. Šeimininkai ėmė kontroliuoti žaidimo tempą, o tai leido perimti iniciatyvą ir laimėti ketvirtį 25:14 (64:63).

Lemiamo kėlinio metu katalonai brangino kamuolį ir kantriai dirbo gynyboje, o Willy Hernangomezo jėga po krepšiu leido iškovoti dar vieną pergalę.

Pastarasis mače pelnė 21 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Tuo tarpu Rokas Jokubaitis Barselonos klubui per 12 min. pelnė 3 taškus, bet surinko -1 naudingumo balą.

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 21 (9 atk. kam., 26 naud. bal.), Nicolasas Laprovittola 15 (5 rez. perd.), Tomašas Satoransky (6 rez. perd.) ir Janas Vesely (6 atk. kam.) po 12.

„Fenerbahce“: Nigelas Hayesas-Davisas 18, Johnathanas Motley 15, Tyleris Dorsey 13.