„Real“ ACB pirmenybėse sutriuškino „Lietkabelio“ varžovus Europos taurėje

Madrido „Real“ (12/1) namuose 97:71 (31:14, 23:23, 20:16, 23:18) sutriuškino Las Palmo „Gran Canaria“ (7/6) Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ varžovus Europos taurėje.

Mario Hezonja<br> ZUMAPress.com/SPO/ZEUS/Scanpix nuotr.

Dec 10, 2023, 3:23 PM, atnaujinta Dec 10, 2023, 3:25 PM

Karališkasis klubas jau nuo pat pirmojo kėlinio pabėgo į priekį 31:14 ir po to nebesižvalgė atgal bei visą mačą išlaikė saugų atstumą nuo varžovų.

Primename, kad Las Palmo krepšininkai žaidžia toje pačioje Europos taurės B grupėje, kur žaidžia ir „7bet-Lietkabelis“. Šiose pirmenybėse „Gran Canaria“ vis dar nėra patyrę nei vieno pralaimėjimo ir iškovojo visas 10 pergalių.

„Real“ į pergalę šiame mače vedė Mario Hezonja. Kroatas per beveik 23 minutes aikštelėje pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 22 naudingumo balus.

„Gran Canaria“ neišgelbėjo solidus Ethano Happo pasirodymas. Centras per 26 minutes sumetė 26 taškus (12/17 dvit., 2/4 baud.), sugriebė 6 atkovotus kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

„Real“: Mario Hezonja 19, Džananas Musa 15 (3/4 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.), Fabienas Causeuras 13 (2/3 dvit., 3/4 trit., 2 atk. kam., 2 rez. perd.), Walteris Tavaresas 12 (5/8 dvit., 3 atk. kam.), Vincentas Poirier 10 (2/3 dvit., 6/8 baud., 6 atk. kam., 15 naud. bal.) ir Alberto Abalde 8 (1/1 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 3 rez. perd., 13 naud. bal.).

„Gran Canaria“: Ethanas Happas 26, AJ Slaughteris ir Sylvenas Landesbergas po 9.