„Baskonia“ išvargo pergalę prieš autsaiderį, tačiau T. Sedekerskis taškais neprisidėjo

Pergalę Ispanijos krepšinio lygoje antradienį iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (8/6) krepšininkai. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie 94:82 (14:20, 23:23, 25:25, 32:14) nugalėjo čempionato autsaiderį Palensijos „Zunder“ (1/13) klubą. Kitame ture baskų laukia kur kas galingesnis iššūkis – varžybos su katalonų „Barcelona“.

Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 12, 2023, 11:38 PM

Ilgai besikankinę Vitorijos krepšininkai viską išsprendė tik ketvirtame kėlinyje, kai pralaiminėdami 6 taškais spurtavo ir ketvirtį laimėjo 18 taškų skirtumu.

„Baskonia“ kapitonas lietuvis Tadas Sedekerskis per 24 minutes taškų nepelnė (0/2 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Baskonia“: Chima Moneke 29 (12 atk. kam.), Markusas Howardas 19 (5/10 trit.), Vanja Marinkovičius 17, Maikas Kotsaras 10, Codi Miller-McIntyre 7.

„Zunder“: Yannickas Franke 16 (1/6 trit.), Gregas Whittingtonas 13, Chumi Ortega ir Anžejs Pašečnikas po 12, Mattas Haarmsas 10.