Serbiškas „Maccabi“ košmaras: pasakiškas R. Giedraičio kėlinys ir M. Teodosičiaus šou

Į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena zvezda“ (6/10). Šį kartą Serbijos klubas tuščioje Aleksandro Nikoličiaus arenoje pranoko „namuose“ rungtyniavusius Tel Avivo „Maccabi“ (9/7) krepšininkus.

Rokas Giedraitis<br>ZUMAPress.com/SPO/Scanpix nuotr.

2023-12-21 21:00, atnaujinta 2023-12-21 23:13

„Crvena zvezda“ laimėjo akistata 98:92 (20:20, 31:20, 28:23, 19:27).

Pranašumą krautis ir toli nuo varžovų serbai pradėjo antrajame kėlinyje – į ilgąją pertrauką Belgrado komanda išėjo pirmaudama devynių taškų pranašumu 51:42.

Itin sėkmingas R.Giedraičiui buvo trečiasis kėlinys. Prieš jį lietuvis turėjo minus tris naudingumo balus, o ketvirtį užbaigė su 19 naudingumo balų, per jį pelnydamas net 16 taškų.

Rungtynes lietuvis užbaigė su tais pačiais 16 taškų (4/7 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), o prie jų dar pridėjo 3 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą. Jis surinko 15 naudingumo balų.

Itin sėkmingai šioje akistatoje sužaidė ir „Crvena zveda“ vedliu į pergalę tapo serbas Milošas Teodosičius.

36-erių veteranas prapliupo tritaškiais ir pasižymėjo dvigubu dviženkliu – 27 taškais ir 14 rezultatyvių perdavimų. Jis surinko net 40 naudingumo balų.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 22, Lorenzo Brownas 20, Joshas Nebo 18.

„Crvena zvezda“: Milošas Teodosičius 27, Joelis Bolomboy‘us 20, Rokas Giedraitis 16.