Apmaudi J. Valančiūno pražanga paliko „Pelicans“ be pergalės

Skaudžią nesėkmę naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose NBA rungtynėse patyrė Jonas Valančiūnas ir jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (17/14) ekipa. Šį kartą Luizianos valstijos klubas namuose kirto po pratęsimo pareikalavusios kovos.

J.Valančiūnas.<br>AP/Scanpix nuotr.

2023-12-27 07:04, atnaujinta 2023-12-27 07:17

„Pelicans“ turėjo puikią galimybę laimėti per pagrindinį laiką, tačiau pralaimėjo akistatą „Memphis Girzzlies“ (10/19) 115:116 (19:24, 29:19, 32:24, 23:36).

J.Valančiūnas šiose rungtynėse pasižymėjo per 36 minutes pelnydamas 17 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.) ir atkovodamas 13 kamuolių.

Likus žaisti 0,4 sek. „Pelicans“ dar pirmavo 103:102, tačiau tada svečiai pakabino kamuolį varžovų baudos aikštelėje, o J.Valančiūnas apmaudžiai prasižengė prieš Jareną Jacksoną.

Nors pastarasis pataikė vieną baudos metimą, tačiau to užteko, kad komandos keliautų į pratęsimą. Jo metu užtikrinčiau žaidė buvusi uteniškio ekipa, kuri išsivežė pergalę iš Naujojo Orleano.

Nugalėtojus į priekį vedė 31 tašką pelnęs Ja Morantas. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„New Orleans Pelicans“: Brandonas Ingramas 24, Zionas Williamsonas 23, Jonas Valančiūnas 17.