Trečiadienį Europos taurėje Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (5/8) išvykos rungtynėse 70:76 nusileido Trento „Dolomiti Energia“ (6/7) ekipai.

Skaudus „7bet-Lietkabelio“ pralaimėjimas – N. Čanako auklėtiniai antrą kartą neatsilaikė prieš Italijos klubą<br>„7bet-Lietkabelio“ nuotr.
Deividas Sirvydis<br>Betsafe-LKL nuotr.

Dec 27, 2023, 8:15 PM, atnaujinta Dec 27, 2023, 10:58 PM

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, pirmąjį kėlinį užbaigę išsiverždami į priekį po Davide Alviti tritaškio (20:17). Įpusėjus antrajam ketvirčiui Trento klubas padidino pranašumą iki dviženklio (32:22), o į antrą mačo dalį nusinešė plius aštuonis (35:27).

Per pirmus du kėlinius panevėžiečiai pataikė vos aštuonis metimus iš trisdešimt keturių, bet atkovojo net dešimt kamuolių puolime. Svečiams aštuonis taškus surinko Deividas Sirvydis.

Po trečiojo kėlinio rezultatas liko nepakitęs – Italijos ekipa pirmavo aštuoniais taškais (54:46). Nors panevėžiečiams dar buvo pavykę keliskart priartėti, bet likus mažiau nei dviems minutėms „Dolomiti Energia“ vėl susikrovė dviženklę persvarą (72:61) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„7bet-Lietkabeliui“ 21 tašką pelnė Deividas Sirvydis, 11 pridėjo Paulius Valinskas, Nikola Popovičius pridėjo 10 taškų.

Panevėžiečiai iškovoję 5 pergales per 13 rungtynių 8-ąją vietą B grupėje.

Trento klubas su 6 laimėjimais rikiuojasi 6-oje pozicijoje.

Į atkrintamąsias pateks tik pirmas 6 vietas užėmusios komandos.

Pirmosios tarpusavio rungtynės Lietuvoje baigėsi „Dolomiti Energia“ pergale 93:92.