„CBet“ nutraukė LKL čempionate trijų pralaimėjimų seriją

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) šeštą pralaimėjimą paeiliui patyrė „Gargždai“ (3–12), kurie išvykoje 73:105 (13:24, 20:21, 20:32, 20:28) neatsilaikė prieš Jonavos „CBet“ (7–8).

„CBet“ ekipa laimėjo prieš gargždiškius.<br> LKL nuotr.

2023-12-28 20:48

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai taip nutraukė trijų pralaimėjimų atkarpą „Betsafe-LKL“.

„Gargždai“ rungtynes pradėjo geriau (10:4), bet dar nesibaigus pirmam kėliniui Tauro Jogėlos dėjimas rezultatą persvėrė – 13:12. Svečių puolimas stipriai strigo, tad tai leido „CBet“ atitrūkti jau dviženkliu skirtumu – 24:13.

Nors legionierių dėka priartėti pavyko (23:30), Lukas Kreišmontas paleido porą tritaškių ir mažino „Gargždų“ optimizmą. Užtikrintai atrodę jonaviečiai po pirmos mačo dalies pirmavo 45:33.

Po pertraukos „CBet“ tik tolo (51:33), kol ėmė triuškinti oponentus – 55:35. Du dėjimus sukūrė Nicholasas Wardas, dar vieną pridėjo Ivanas Gavrilovičius, tad intriga augo – 44:57. Tiesa, neilgam. 10:0 – tokį spurtą rengė šeimininkai, vertę Laimoną Eglinską prašyti pertraukėlės (48:72), kuri naudos davė nedaug. Prieš paskutinį ketvirtį gargždiškiai buvo triuškinami – 53:77.

Trečiajame kėlinyje po techninę pražangą gavo Ernestas Jonkus ir Michaelas Hughesas.

Nors liko dar kėlinys, jis tebuvo formalumas.

„Gargždams“ vis dar negali padėti lyderis Justas Furmanavičius. Lyderio vaidmenį susigrąžino ir efektyviausią sezono mačą žaidę N.Wardas – 30 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 39 naudingumo balai jo sąskaitoje.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes žaidė „CBet“ atstovaujantis L.Kreišmontas, pelnęs 18 taškų. Michaelas Hughesas buvo per plauką nuo trigubo dublio ir taip pat žaidė efektyviausią sezono mačą – 14 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 35 naudingumo balai jo sąskaitoje.

19 taškų pelnęs ir 27 naudingumo balus rinkęs T.Jogėla taip pat sužaidė geriausią sezono susitikimą.

„CBet“: Tauras Jogėla 19, Lukas Kreišmontas 18, Michaelas Lewisas ir Strahinja Mičovičius – po 15, Michaelas Hughesas 14 (11 atk. kam., 9 rez. perd., 35 n.b.), Edvinas Šeškus 13.

„Gargždai“: Nicholasas Wardas 30 (10 atk. kam., 39 n.b.), Ivanas Gavrilovičius 20, Ryanas Larsonas 9 (7 rez. perd.), Ernestas Jonkus 6, Jaylonas Scottas 5.