„Panathinaikos“ su M. Grigoniu savo aikštėje pratęsė pergalių seriją Eurolygoje: nukentėjo „Crvena zvezda“

Ketvirtadidienį Atėnų „Panathinaikos“ (10/7) su Mariumi Grigoniu savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavo su Belgrado „Crvena Zvezda“ (6/10), kuriam atstovauja Rokas Giedraitis ir įveikė svečius 82:65 (20:17, 18:14, 23:19, 21:15).

Marius Grigonis<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 28, 2023, 8:49 PM, atnaujinta Dec 29, 2023, 12:10 AM

Intriga baigėsi ketvirtame kėlinyje, kai šeimininkai išlaikė persvarą 61:50. M.Grigonis per 17 minučių pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Tuo tarpu R.Giedraitis per 18 minučių sukrapštė vos vieną tašką (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 1, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Konstantinos Mitoglou 15 (5 atk. kam., 20 naud. bal.), Jerianas Grantas 14, Mathiasas Lessortas 13, Kostas Sloukas (7 rez. perd.) ir Marius Grigonis po 9.

„Crvena Zvezda“: Joelis Bolomboy‘us ir Nemanja Nedovičius po 15, Luka Mitrovičius ir Yago dos Santosas po 12.

Graikijos klubas jau laimėjo ketvirtą kartą iš eilės: praėjusią savaitę Ergino Atamano komanda išvykoje nurungė Milano „Olimpia“ atstovus 76:68.

Po šių sėkmių „Panathinaikos“ pakilo į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą.

Belgrado komanda pastaruoju metu buksavo, iš šešių mačų laimėjusi dvejas. Praėjusiame ture „Crvena zvezda“ Belgrade nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ 98:92.