Prieš išvyką į Kauną ALBA namuose buvo sutriuškinta „Olympiakos“ krepšininkų I. Brazdeikis savo komandos pergalę stebėjo nuo suolelio

Pirėjo „Olympiakos“ (9/8) galingo trečiojo kėlinio dėka Berlyne įsirašė dar vieną pergalę Eurolygoje, kuomet 94:67 (19:25, 21:18, 27:8, 27:16) įveikė vietos ALBA (3/14). Pergalingą Graikijos klubo mačą nuo atsarginių žaidėjų suolelio stebėjo Ignas Brazdeikis, kuris šiame mače taip ir nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Moustapha Fallas ir Yanni Wetzelis<br> IMAGO/Scanpix nuotr.
 Thomasas Walkupas<br> IMAGO/Scanpix nuotr.
 Luke'as Sikma<br> IMAGO/Scanpix nuotr.
 ALBA sirgalių padėka Luke'ui Sikmai<br> IMAGO/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Dec 29, 2023, 8:32 PM, atnaujinta Dec 29, 2023, 11:22 PM

Tai – antroji „Olympiakos“ pergalė paeiliui Eurolygoje, o analogiškai ALBA krepšininkai patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės. Primename, kad iškart po Naujųjų metų (sausio 2 d.) Berlyno ALBA lankysis Kaune, kur susikaus su vietos „Žalgiriu“ (5/12).

Pirėjo klubo gretose dar vieną įspūdingą pasirodymą surengė Alecas Petersas. Puolėjas aikštelėje praleido 26 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (7/7 dvit., 2/4 trit., 3/5 baud.), sugriebė 7 atkovotus kamuolius ir sukaupė 27 naudingumo balus.

ALBA ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Mattas Thomasas, kuris per 22,5 minutės pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 3/7 trit.).

Pirmoje mačo dalyje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai Berlyno ALBA krepšininkai, kurie vienu metu antrajame ketvirtyje buvo susikrovę 11 taškų pranašumą (25:36). Visgi antrojo kėlinio pabaigoje du iš eilės tritaškius pataikę „Olympiakos“ krepšininkai bendromis pastangomis nukirpo ALBA pranašumą vos iki trijų taškelių (40:43).

Įdomu, kad pirmoje susitikimo dalyje ALBA pataikė net 9 tritaškius iš 16 (56,3 proc.), kai svečiai iš Graikijos įmetė vos 4 iš 14 (28,6 proc.).

Visgi trečiajame kėlinyje „Olympiakos“ pakėlė savo žaidimą į aukštesnį lygį ir parodė savo tikrąjį. Graikijos grandai trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 16:2 ir kone iškart susikrovė dviženklį pranašumą 56:45, o galop trečiąjį kėlinį laimėjo rezultatu 27:8 ir į lemiamas dešimt rungtynių minučių ėjo pirmaudami 16 taškų skirtumu (67:51).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai dar bandė spardytis prieš „Olympiakos“, tačiau ALBA nepavyko pernelyg priartėti, o pergalę 94:67 šventė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai.

Be to, prieš rungtynes ALBA klubas padėkojo buvusiam komandos žaidėjui Luke‘ui Sikmai, kuris Berlyno ekipoje praleido net šešis sezonus.

ALBA: Mattas Thomasas 15, Matteo Spagnolo 11 (3/8 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud., 2 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Sterlingas Brownas 10 (2/5 dvit., 2/4 trit., 2 rez. perd.).

„Olympiakos“: Alecas Petersas 23, Nigelis Williamsas Gossas 13 (5/8 dvit., 1/1 trit., 2 atk. kam., 2 rez. perd.), Moustapha Fallas 12 (4/4 dvit., 4/5 baud., 6 atk. kam., 3 rez. perd., 2 blok. met., 3 išpr. praž., 25 naud. bal.), Giannoulis Larentzakis 10 (2/4 dvit., 4/4 baud., 7 rez. perd., 5 išpr. praž., 18 naud. bal.) ir Shaquielle‘as McKissicas 9 (3/4 dvit., 1/3 trit.).