Pirmasis Šaro pralaimėjimas – „Fenerbahce“ namuose krito prieš „Crvena zvezda“

Stambulo „Fenerbahce“ (10/8) antradienį Eurolygoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą, komandą treniruojant Šarūnui Jasikevičiaus. Lietuvio auklėtiniai namuose 76:85 (26:18, 9:16, 22:23, 19:28) neprilygo Roko Giedraičio atstovaujamai Belgrado „Crvena zvezda“ (7/11).

Š.Jasikevičius<br>G.Bitvinsko nuotr.
 Š.Jasikevičius<br>Imago/Scanpix nuotr.

Jan 2, 2024, 7:30 PM, atnaujinta Jan 2, 2024, 10:34 PM

Ketvirtasis rungtynių kėlinys prasidėjo rezultatui esant lygiam – 57:57, tačiau kur kas geriau ketvirtį pradėję svečiai per pora minučių susikūrė svarią persvarą – 66:60.

Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei R.Giedraitis tiksliomis baudomis suteikė „Crvena zvezda“ dviženklį pranašumą – 78:67.

Nigelio Hayeso-Daviso dvitaškis ir Sertačo Šanli tolimas metimas dar suteikė vilties Šaro auklėtiniams, tačiau svečiai mesdami baudų metimus neklydo ir iškovojo pergalę.

Rokas Giedraitis per 31 minučių surinko 19 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit., 9/10 baud.), 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 klaidą ir 22 naudingumo balus.

Naudingiau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė tik Joelis Bolomboy‘us, kuris pelnė 24 taškus (8/9 dvit., 8/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balų.

„Fenerbahce“: Nigelis Hayesas-Davisas 21, Scottie Wilbekinas 14, Jonathanas Motley 11..

„Crvena zvezda“: Joelis Bolomboy‘us 24, Rokas Giedraitis 19, Adamas Hanga 11.

Šarui perėmus Stambulo klubo vairą, „Fenerbahce“ buvo laimėjusi visas 7 rungtynes.

Eurolygoje „Fenerbahce“ su 10 laimėjimų užima 7-ąją vietą.

Belgrado klubas turėdamas 7 pergales rikiuojasi 15-oje pozicijoje.

Pirmosios tarpusavio rungtynės Serbijoje baigėsi triuškinančia „Crvena zvezda“ pergale 87:56.