Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (21/14) išvykoje 117:106 (27:24, 32:22, 33:25, 25:35) įveikė Vakarų konferencijos lyderius – „Minnesota Timberwolves“ (24/9) krepšininkus.

Blankus J. Valančiūno pasirodymas nesutrukdė „Pelicans“ įveikti konferencijos lyderių<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 4, 2024, 7:18 AM, atnaujinta Jan 4, 2024, 9:07 AM

JV aikštelėje praleido 20 minučių, per kurias pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/2 trit.), 7 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais ir 1 klaida.

„Pelicans“ į pergalę pastūmėjo dvi sėkmingos atkarpos antrajame ir trečiajame kėliniuose.

Antrojo kėlinio viduryje rezultatui esant lygiam 32:32 svečiai surengė atkarpą 15:3, o vėliau sėkmingai saugoję pranašumą „Pelicans“ antroje rungtynių pusėje pradėjo triuškinti varžovus pelnę 10 taškų be atsako.

Su 21 taško pranašumu į lemiamą ketvirtį žengę „Pelicans“ leido varžovams atsilikimą šiek tiek sumažinti, tačiau visą laiką išlaikė svarią persvarą ir šventė pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedęs Zionas Williamsonas pelnė 27 taškus (11/15 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo varžovų metimą ir 2 kartus suklydo.

Minesotos komandoje Anthony Edwardsas surinko 35 taškus (7/15 dvit., 4/7 trit., 9/10 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo bei 6 sykius suklydo.

„Timberwolves“ turėdami 24 laimėjimus ir 9 nesėkmes užima pirmąją vietą Vakarų konferencijoje. „Pelicans“ su 21 pergales po 35 rungtynių rikiuojasi 6-oje pozicijoje.

„Timberwolves“: Anthony Edwards 35, Karlas-Anthony Townsas 22, Jadenas McDanielsas 11.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 27, C.J. McCollumas 24, Brandonas Ingramas 19.