Žvėriškas D. Sabonio pasirodymas pažymėtas „Kings“ pergale po dviejų pratęsimų

Domantas Sabonis užfiksavo dar vieną trigubą dublį ir įspūdingą pasirodymą, o jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (20/13) klubas namuose šventė itin sunkią pergalę.

Domantas Sabonis.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Jan 4, 2024, 8:17 AM, atnaujinta Jan 4, 2024, 9:07 AM

Kalifornijos ekipa savų žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 138:135 (27:30, 40:25, 24:34, 27:29, 9:9, 11:8) palaužė „Orlando Magic“ (19/15).

Lietuvis pelnė 22 taškus (8/14 dvit., 6/9 baud.), atkovojo 23 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, blokavo 1 metimą ir 6 kartus suklydo.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes prasidėjo D.Sabonio ir Paolo Banchero šou. „Kings“ komandai pirmaujant 110:109 taškus ilgą laiką pelnė tik šie du krepšininkai, o po P.Banchero tolimo metimo likus rungtyniauti 16 sekundžių „Magic“ pirmavo 118:116.

„Kings“ lemiamai atakai kamuolį patikėjo Malikui Monkui ir nepasigailėjo, kadangi sėkmingai prasiveržęs amerikietis išplėšė pratęsimą.

Paskutinė pratęsimo minutė prasidėjo P.Banchero dvitaškiu, kuris „Magic“ suteikė minimalią persvarą – 123:122.

M.Monkas prasiveržimu rezultatą persvėrė, tačiau D.Sabonio pražangą išprovokavęs P.Banchero pataikė abu baudos metimus ir vėl leido pirmauti svečiams iš Orlando.

Likus rungtyniauti 18 sekundžių D.Sabonis atliko įspūdingą dėjimą per Gogą Bitadzę, o vėliau sėkmingai apsiginus M.Monkas pataikė vieną baudos metimą ir suteikė šeimininkams taškų pranašumą – 127:125, tačiau likus žaisti 1 sekundę P.Banchero pelnė sunkų dvitaškį ir išplėšė dar vieną pratęsimą.

Antrojo kėlinio paskutinė minutė prasidėjo De‘Aaronui Foxui pataikius dvitaškį ir suteikus „Kings“ ekipai dviejų taškų persvarą (137:135), o vėliau pridėjo ir vieną tikslų baudos metimą. Paskutinį metimą Orlando klubas patikėjo P.Banchero, tačiau šio metimas skriejo pro šalį ir „Kings“ iškovojo sunkią pergalę.

Rezultatyviausiai Sakramento komandoje pasirodė M.Monkas, kuris rungtynes užbaigė su 37 taškais (5/7 dvit., 7/13 trit., 6/8 baud.), 3 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 9 rezultatyviais perdavimais, 1 bloku ir 3 klaidomis.

Svečių komandoje nesustabdomas rungtyniavo Paolo Banchero. Praėjusį sezoną metų naujoku išrinktas puolėjas surinko 43 taškus (7/16 dvit., 6/9 trit., 11/14 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 8 kartus suklydo.

Sakramento ekipa turėdama 20 pergalių ir 13 pralaimėjimų Vakarų konferencijoje užima 5-ąją vietą. „Magic“ su 19 pergalių po 34 rungtynių rikiuojasi 7-oje pozicijoje Rytų konferencijoje.

„Kings“: Malikas Monkas 37, Keeganas Murray’us 28, Domantas Sabonis 22.

„Magic“: Paolo Banchero 43, Jalenas Suggsas 24, Calebas Houstanas 15.