Antžmogių akistatoje NBA – eilinį kartą fenomenalus G. Antetokounmpo, solidus prancūzas ir „Bucks“ pergalė

Europos milžinų akistatoje JAV – įspūdingas Giannis Antetokounmpo ir „Milwaukee Bucks“ (25/10) pergalė prieš Victorą Wembanyamą ir „San Antonio Spurs“ (5/29).

Victoras Wembanyama ir Giannis Antetokounmpo<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Jan 5, 2024, 7:04 AM

Po sudėtingos kovos sveiką kailį iš San Antonijaus išsinešė Milvokio krepšininkai, kurie 125:121 (38:31, 26:28, 29:34, 32:28) šventė pergalę prieš „Spurs“.

Šiame susitikime eilinį kartą neįtikėtiną mačą sužaidė „Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo.

Puolėjas 39,5 minutės aikštelėje pelnė net 44 taškus (17/25 dvit., 2/3 trit., 4/6 baud.), sugriebė 14 atkovotų kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ gretose žibėjo gynėjas Devinas Vassellas. Krepšininkas per 35 minutes į „Bucks“ krepšį sukratė 34 taškus (8/12 dvit., 6/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir išdalino 4 rezultatyvius perdavimus.

Teksaso valstijos komandos gretose nuostabus buvo ir Victoras Wembanyama. Prancūzijos talentas per vos 26 minutes aikštelėje sumetė net 27 taškus (8/10 dvit., 2/8 trit., 5/6 baud.), sugriebė 9 kamuolius, blokavo 5 varžovų metimus, 5 kartus suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

„Spurs“: Devinas Vassellas 34, Victoras Wembanyama 27, Tre Jonesas 18 (7/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud., 6 rez. perd., 5 atk. kam., 3 klaid.), Keldonas Johnsonas 14 (3/9 dvit., 2/8 trit., 10 atk. kam.) ir Cedi Osmanas 13 (3/6 trit., 5 rez. perd.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 44, Damianas Lillardas 25 (9/13 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud., 10 rez. perd., 4 atk. kam.), Khrisas Middletonas 12 (3/5 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd.) ir Malikas Beasley 10 (2/2 dvit., 2/4 trit.).