N. Jokičiaus pergalingas metimas beveik nuo vidurio aikštės išplėšė „Nuggets“ pergalę prieš „Warriors“

Nikola Jokičius „Denver Nuggets“ (25/11) išvykoje išplėšė dramatišką pergalę prieš Stepheną Curry ir „Golden State Warriors“ (16/18).

Nikola Jokičius<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Jan 5, 2024, 8:00 AM, atnaujinta Jan 5, 2024, 8:05 AM

NBA čempionai San Franciske 130:127 (34:33, 36:30, 24:44, 36:20) po pergalingo N.Jokičiaus metimo išnešė sveiką kailį ir iškovojo 25-ąją pergalę.

Pirmąją mačo dalį „Nuggets“ laimėjo kelių taškų skirtumu (70:63), tačiau Denverio krepšininkai įkrito į duobę būtent trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo rezultatu 24:44 ir prieš lemiamą ketvirtį jau atsilikinėjo dviženkliu skirtumu (94:107).

Likus 7-ioms minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Brandinas Podziemski pataikė dvitaškį ir „Nuggets“ atsilikinėjo net 18-a taškų (103:121), tačiau po to atkarpą 15:2 laimėjo NBA čempionai, sumažinę varžovų pranašumą iki 5-ių taškelių (118:123).

Likus porai minučių iki susitikimo pabaigos „Warriors“ turėjo solidų 7 taškų pranašumą 120:127, tačiau po to atkarpa 10:0 spurtavo Denverio krepšininkai, kurių pergalę vainikavo įspūdingas Nikola Jokičiaus metimas paskutinėmis sekundėmis iš kone vidurio aikštės (130:127).

Pergalę „Nuggets“ išplėšęs N.Jokičius eilinįkart buvo ypač sunkiai stabdomas. Serbas per 38,5 minutės pelnė 34 taškus (11/14 dvit., 2/2 trit., 6/7 baud.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir 4 kartus suklydo.

„Warriors“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo solidus Stepheno Curry pasirodymas. Tritaškių mašina šiame mače sumetė 30 taškų (6/11 dvit., 5/12 trit., 3/3 baud.), išdalino 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

„Warriors“: Stephenas Curry 30, Klay‘us Thompsonas 24 (5/8 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud., 3 atk. kam., 3 rez. perd.), Jonathanas Kuminga 16 (5/6 dvit., 6/7 baud., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Brandinas Podziemski (2/6 dvit., 3/4 trit., 5 rez. perd.) ir Dario Šaričius (4/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Andrew Wigginsas 11 (4/6 dvit., 1/4 trit., 3 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 34, Aaronas Gordonas 30 (9/13 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud., 9 atk. kam.), Jamalas Murray 25 (7/10 dvit., 1/6 trit., 8/9 baud., 6 rez. perd.) ir Peytonas Watsonas 19 (4/6 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam.).