D. Sabonis eiliniu trigubu dubliu prisidėjo prie „Kings“ pergalės

Domantas Sabonis užfiksavo eilinį trigubą dublį, o „Sacramento Kings“ (21/13) iškovojo pergalę namuose.

Domantas Sabonis<br> AP/Scanpix nuotr.

2024-01-06 08:06

Lietuvio atstovaujamas Kalifornijos klubas savų žiūrovų akivaizdoje 135:130 (36:27, 41:30, 30:40, 28:33) įveikė „Toronto Raptors“.

D.Sabonis ant parketo praleido 38 minutes, per kurias surinko 24 taškus (11/16 dvit., 2/3 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 6 klaidas ir 6 asmenines pražangas.

Tai buvo aštuntasis lietuvio trigubas dublis šiame sezone ir trečiais per pastarąsias keturias rungtynes.

Nuo rungtynių pradžios mačo eigą kontroliavę šeimininkai dar trečiojo kėlinio viduryje turėjo 23 taškų pranašumą (98:75) ir atrodė, jog artėjo užtikrintos pergalės link.

Visgi Mike‘o Browno auklėtiniai savo žiūrovams negalėjo užtikrinti ramios rungtynių pabaigos ir likus žaisti pustrečios minutės Sakramento ekipa pirmavo vos dviem taškais – 129:127.

Du baudos metimus pataikęs D.Sabonis suteikė šeimininkams keturių taškų persvarą, tačiau viena tiksli Chriso Bocuher bauda leido svečiams atsilikti per vieną metimą.

Netrukus D.Sabonis užsidirbo šeštąją pražangą ir baigė savo pasirodymą, o prasidėjus paskutinei minutei De’Aaronas Foxas pataikė dvitaškį, bet per kelias sekundes tuo pačiu atsakė I.Quickley.

Sėkmingai apsigynę „Raptors“ krepšininkai turėjo dvi galimybes išplėšti pratęsimą, tačiau abu kartus I.Quickley tolimi metimai skriejo pro šalį ir du baudos metimus pataikęs Keeganas Murray‘us užtikrino šeimininkų pergalę.

Toronto komandoje išsiskyrė Immanuelis Quickley. Neseniai komandą mainų būdu komandą papildęs įžaidėjas pelnė 20 taškų (2/5 dvit., 4/12 trit., 4/4 baud.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 3 kartus.

Sakramento ekipa su 21 pergale po 34 rungtynių Vakarų konferencijoje užima 5-ąją vietą, o „Raptors“ su 14 pergalių ir 21 pralaimėjimu rikiuojasi 12-oje Rytų konferencijos pozicijoje.

„Kings“: Domantas Sabonis ir De‘Aaronas Foxas po 24, Keeganas Murray‘us 18.

„Raptors“: Scottie Barnesas ir Immanuelis Quickley po 20, Pascalis Siakamas ir Dennisas Schroderis po 18.