L. Dončičiaus ir K. Irvingo duetas nukalė „Mavericks“ pergalę prieš „Timberwolves“

Slovėnas Luka Dončičius ir jo komandos draugas Kyrie Irvingas tempė „Dallas Mavericks“ (22/15) į pergalę prieš „Minnesota Timberwolves“ (25/10).

Luka Dončičius ir Kyrie Irvingas<br> USA Today Sports/Reuters/Scanpix nuotr.

2024-01-08 08:27

Dalaso ekipa NBA Vakarų konferencijos lyderius įveikė po dramatiškos kovos 115:108 (30:29, 30:27, 31:26, 24:26) nugalėjo „Timberwolves“ krepšininkus.

Kyrie Irvingas į „Timberwolves“ krepšį per 39 minutes įmetė 35 taškus (8/19 dvit., 6/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir 3 kartus suklydo.

Tuo tarpu Luka Dončičius per tą patį laiką aikštelėje, kokį praleido K.Irvingas, į varžovų krepšį sumetė 34 taškus (7/14 dvit., 5/12 trit., 5/8 baud.), sugriebė 6 atkovotus kamuolius, išskirstė 8 rezultatyvius perdavimus ir atliko 3 klaidas.

„Timberwolves“ pergalei neužteko fenomenalaus Anthony Edwardso. Amerikietis sužaidė 37 minutes, pelnė 36 taškus (11/21 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius perėmė kamuolį iš varžovų.

Pirmaujanti ekipa šiame susitikime keitėsi ne kartą, tačiau lemiamą ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo „Mavericks“ krepšininkai, kurie turėjo pranašumą iki kėlinio vidurio, tačiau likus 5-ioms minutėms „Timberwolves“ persvėrė rezultatą, išsiveržė į priekį ir likus kiek mažiau nei 4-ioms minutėms turėjo 6 taškų persvarą (100:106).

Visgi po to Dalaso ekipa surengė spurtą net 13:0, likus 18 sekundžių pirmavo 7 taškais (113:106), o per likusį laiką svečiams taip ir nepavyko nieko doro padaryti ir pergalę 115:108 galop šventė „Mavericks“ krepšininkai.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 35, Luka Dončičius 34, Derrickas Jonesas (4/6 dvit., 1/6 trit., 10 atk. kam., 3 blok.) ir Timas Hardaway (2/5 dvit., 2/8 trit., 4 atk. kam.) po 12.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 36, Karlas Anthony-Townsas 24 (5/7 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 2 blok., 3 klaid.) ir Nazas Reidas 15 (6/8 dvit., 1/4 trit., 9 atk. kam.).