Los Andželo derbyje – puikus L. Jamesas ir dramatiška „Lakers“ pergalė prieš „Clippers“

LeBronas Jamesas dar sykį NBA pirmenybėse surengė įspūdingą pasirodymą bei krepšinio sirgaliams parodė savo ilgaamžiškumą. „Karalius“ buvo rezultatyviausias pergalingų „Lakers“ (18/19) prieš „Clippers“ (22/13) rungtynių žaidėjas.

LeBronas Jamesas<br> Getty IMAGES/SPO/Scanpix nuotr.

Jan 8, 2024, 7:44 AM

„Lakers“ po dramatiškos kovos 106:103 (19:24, 30:29, 32:24, 25:26) įveikė „Clippers“ krepšininkus.

L.Jamesas šiame mače aikštelėje praleido 38 minutes, per kurias sumetė 25 taškus (10/16 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), sugriebė 8 atkovotus kamuolius, išskirstė 7 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

„Clippers“ neužteko solidaus Paulo George‘o ir Ivica Zubaco pasirodymo. Abu krepšininkai į „Lakers“ krepšį pelnė po 22 taškus.

Praktiškai visą ketvirtąjį kėlinį pirmavo „Lakers“ krepšininkai, tačiau likus 2 minutėms 3 baudas sumetė Normanas Powellas, kuris išlygino rungtynių rezultatą (98:98). Po to atkarpa 5:0 atsakė „Lakers“, tritaškį pataikė Jamesas Hardenas ir likus 23 sekundėms 2 taškų persvarą turėjo nominalūs aikštelės šeimininkai „Lakers“ (103:101).

„Clippers“ buvo priversti taikyti pražangų taktiką, kurią pradžiai gerai išnaudojo Taureanas Prince‘as, pataikęs abu baudos metimus (104:101), tačiau kitoje atakoje I.Zubacas pataikė puskablį, Austinas Reavesas prametė vieną baudos metimą iš dviejų ir „Clippers“ turėjo šansą išplėšti pratęsimą (106:103).

Lemiamas metimas buvo patikėtas N.Powellui, kuris metė sudėtingą tritaškį ir galop jį prametė. Kamuolys pasisuko ant lanko, neįkrito bei Los Andželo derbyje pergalę šventė 106:103 „Lakers“.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 25, Anthony Davisas 22 (10/14 dvit., 0/1 trit., 10 atk. kam., 3 per. kam., 3 klaid.), Taureanas Prince’as (3/6 trit., 2/2 baud.) ir D’Angelo Russellas (2/5 dvit., 3/9 trit., 6 rez. perd.) po 13.

„Clippers“: Paulas George‘as (4/7 dvit., 4/11 trit., 2/2 baud., 5 per. kam., 4 atk. kam.) ir Ivica Zubacas (9/13 dvit., 4/4 baud., 19 atk. kam.) po 22, Kawhi Leonardas (4/10 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud., 8 atk. kam., 3 per. kam.) ir Jamesas Hardenas (1/6 dvit., 3/7 trit., 4/5 baud., 9 rez. perd., 4 atk. kam., 5 klaid.) po 15 ir Normanas Powellas 14 (1/7 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.).