V. Wembanyama lemiamu metu nemetė į krepšį, o „Spurs“ krito prieš „Cavaliers“

Victoras Wembanyama eilinįkart sužaidė įspūdingą mačą NBA, įsirašė į NBA istoriją, tačiau jo atstovaujama „San Antonio Spurs“ (5/30) patyrė dar vieną pralaimėjimą, o prancūzas lemiamu rungtynių metu nemetė metimo iš po krepšio, kuomet buvo pusiau laisvas ir potencialiai galėjo išplėšti pratęsimą mače prieš „Cleveland Cavaliers“ (21/15).

Victoras Wembanyama<br> Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Jan 8, 2024, 7:01 AM

Prancūzo klubas po dramatiškos kovos 115:117 (32:28, 24:34, 28:26, 31:29) krito prieš „Cavaliers“ krepšininkus.

Likus 17 sekundžių Teksaso valstijos ekipa galėjo išplėšti pratęsimą, kuomet V.Wembanyama gavo kamuolį arčiau krepšio ir buvo apylaisvis bei galėjo išlyginti rungtynių rezultatą, tačiau prancūzų talentas nusprendė atlikti perdavimą lenkui Jeremy Sochanui, kuris atliko dar vieną perdavimą, išskriejusį už aikštelės ribų ir galop per likusį laiką „Spurs“ krepšininkams iškovoti šeštosios pergalės šiame NBA sezone nepavyko.

Šiame susitikime V.Wembanyama per 24,5 minutės pelnė 24 taškus (4/8 dvit., 2/5 trit., 10/11 baud.), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 5 varžovų metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo.

Mače prieš „Cavaliers“ prancūzų talentas pasiekė 100 blokų žymą ir tapo 6 žaidėju, pasiekusiu tokią atžymą per savo pirmąsias 35 rungtynes.

„Cavaliers“ į pergalę tempė centras Jarrettas Allenas, kuris per 31 minutę aikštelėje pelnė 29 taškus (11/19 dvit., 7/7 baud.) ir sugriebė 16 atkovotų kamuolių.

„Cavaliers“: Jarrettas Allenas 29, Caris LeVertas 23 (5/8 dvit., 4/5 trit., 1/3 baud., 3 rez. perd.), Samas Merrillas 18 (5/9 trit., 3/3 baud., 3 atk. kam., 3 rez. perd.), Donovanas Mitchellas 17 (6/8 dvit., 1/10 trit., 2/4 baud., 9 rez. perd.), Georgesas Niangas 11 (3/6 trit., 4 atk. kam.).

„Spurs“: Victoras Wembanyama 24, Devinas Vassellas 22 (5/10 dvit., 4/9 trit., 3 rez. perd., 3 per. kam.), Tre Jonesas (5/6 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud., 4 rez. perd.) ir Keldonas Johnsonas (3/10 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud., 4 atk. kam.) po 18 ir Jeremy Sochanas 11 (2/4 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).