Nesustabdomas D. Sabonis vedė „Kings“ į dar vieną pergalę

Domanto Sabonio vedama „Sacramento Kings“ (22/14) išvykoje 131:110 (29:47, 39:18, 30:30, 33:15) įveikė prasčiausią NBA komandą – „Detroit Pistons“ (3/34).

Domantas Sabonis<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 10, 2024, 7:19 AM, atnaujinta Jan 10, 2024, 7:20 AM

Lietuvis buvo nesustabdomas ir per 38 minutes surinko 37 taškus (15/20 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), 10 atkovotų ir 3 perimtus kamuolius, 13 rezultatyvių perdavimų bei 5 klaidas.

Tai tuo pačiu buvo rezultatyviausias D.Sabonio trigubas dublis karjeroje bei rezultatyviausios rungtynės Sakramento komandoje.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei 9 minutes rezultatas dar buvo lygus 101:101, tačiau per likusį svečiai iš Sakramento praleido vos 9 taškus, o patys sugebėjo surengti kelis sėkmingus spurtus ir iškovojo pergalę.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė Bojanas Bogdanovičius, kuris pelnė 26 taškus (6/7 dvit., 4/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Sakramento klubas su 22 laimėjimais po 36 rungtynių užima 5-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Pistons“ iškovoję 3 pergales ir patyrę 34 pralaimėjimus turi prasčiausią rezultatą visoje lygoje.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 26, Jadenas Ivey 22, Jalenas Durenas ir Alecas Burksas po 16.

„Kings“: Domantas Sabonis 37, Keeganas Murray’us 32, De'Aaronas Foxas 26.