Fenomenalus Ą. Tubelis padėjo „Neptūnui“ sutriuškinti „Gargždus“

Pajūrio komandų akistatoje Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalę įsirašė Klaipėdos „Neptūnas“ (8/9), kuris namie 100:81 (17:28, 30:12, 29:22, 24:19) nugalėjo „Gargždus“ (3/14).

Ąžuolas Tubelis<br>LKL nuotr.

2024-01-14 19:01, atnaujinta 2024-01-14 21:28

Taip gargždiškiai lieka „Betsafe-LKL“ dugne, pralaimėję 8-tą sykį paeiliui.

„Gargždų“ komanda uždavė gerą toną rungtynėms ir įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo gana solidų pranašumą – 15:6. Tritaškių dėka persvara augo iki dviženklės (21:9) ir po pirmojo kėlinio „Gargždai“ pirmavo 28:17.

Žygimantas Janavičius ir Thomasas Rutherfordas bandė mažinti skirtumą (26:32), o Mindaugas Girdžiūnas jį rėžė iki minimalaus – 31:32. Galiausiai rezultatas tapo lygus (34:34) ir iniciatyvą „Neptūnas“ ėmė periminėti – 47:40.

M.Girdžiūnas įsišaudė iš toli, T.Lambrechtas pratęsė šią gerą atkarpą, o „Gargždų“ metimai skriejo pro šalį. Ivanas Gavrilovičius trumpam skirtumą sumažino iki vienaženklio (48:57), bet tuo ilgai „Gargždai“ nesidžiaugė. Neišnaudoti buvo net baudų metimai, tuo tarpu „Neptūnas“ tik augino savo persvarą iki triuškinamos ribos – 72:53.

Prieš akis buvo visas kėlinys, tačiau jis nieko nekeitė ir „Neptūnas“ dominavo vis labiau – 95:72.

N.Wardas pelnė 27 taškus ir tempė į priekį „Gargždus“, bet prametė net 9 baudas iš 11.

„Neptūno“ gretose su 18 taškų, 9 atkovotais kamuoliais ir 28 naudingumo balais ryškiausias buvo Ą.Tubelis.