Prieš išvyką į Kauną – sudėtinga Š. Jasikevičiaus ir „Fenerbache“ pergalė Turkijoje

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbache“ Turkijoje (13/3) iškovojo sudėtingą pergalę prieš Bodrumo „Čagdaš“ (5/11) ekipą.

Šarūnas Jasikevičius<br>Gintaro Šiupario nuotr.

Jan 14, 2024, 2:10 PM, atnaujinta Jan 14, 2024, 2:14 PM

Lietuvio vadovaujama ekipa po dramatiškos kovos išvykoje 93:92 (24:18, 16:20, 29:26, 24:28) įveikė Bodrumo krepšininkus.

Rezultatyviausiai „Fenerbache“ gretose rungtyniavo Melihas Mahmutoglu, kuris per beveik 26 minutes aikštelėje pelnė 27 taškus (3/4 dvit., 7/11 trit.) ir sukaupė 25 naudingumo balus.

„Cagdas Bodrum Spor“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Jaronas Johnsonas. Krepšininkas per 30,5 minutės pasižymėjo 29 taškais (4/8 dvit., 4/4 trit., 9/9 baud.), 3 atkovotais kamuoliais ir 31 naudingumo balu.

Artėjantį penktadienį Š.Jasikevičius ir Stambulo „Fenerbache“ svečiuosis Kaune, kur Eurolygos mače susikaus su vietos „Žalgiriu“.

„Cagdas Bodrum Spor“: Jaronas Johnsonas 29, Ahmetas Duverioglu 20 (9/12 dvit., 2/5 baud., 5 atk. kam., 22 naud. bal.), Amaras Alibegovičius 15 (6/10 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 18 naud. bal.) ir Christopheris Warrenas 11 (3/4 trit., 5 rez. perd.).

„Fenerbache“: Melihas Mahmutoglu 27, Scottie Wilbekinas 21 (6/11 trit., 8 rez. perd., 26 naud. bal.), Dyshawnas Pierre‘as 14 (3/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 18 naud. bal.) ir Yamas Madas 13 (2/3 dvit., 3/4 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd., 16 naud. bal.).