Pergalingas D. Lillardo metimas pratęsime pražudė D. Sabonio ekipą

Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (23/16) klubas išvykoje 142:143 (37:32, 29:36, 25:27, 37:33, 14:15) po pratęsimo ir lemiamo Damiano Lillardo metimo nusileido „Milwaukee Bucks“ (28/12) ekipai.

Pergalingas D. Lillardo metimas pratęsime pražudė D. Sabonio ekipą<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Jan 15, 2024, 7:33 AM, atnaujinta Jan 15, 2024, 7:34 AM

D.Sabonis ant parketo praleido net 45 minutes, per kurias pelnė 21 (8/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.) tašką, atkovojo 13 kamuolių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir 3 kartus klydo.

Pratęsimo metu Maliko Monko tritaškis likus žaisti pusę minutės padidino svečių persvarą iki 4 taškų (141:137), o D.Lillardo pro šalį mestas tolimas metimas atrodė padovanos pergalę „Kings“ komandai.

Visgi M.Monkas nepataikė abiejų baudos metimų, o Brooko Lopezo tritaškis atsilikimą sumažino iki minimalaus.

Milvokio klubas prasižengė prieš De‘Aaroną Foxą, o „Kings“ gynėjas pataikė tik vieną baudos metimą. D.Lillardas turėjo vos kelias sekundes, tačiau aikštę persivaręs gynėjas sviedė tritaškį, kuris atnešė pergalę.

Pergalę „Bucks“ ekipai padovanojęs D.Lillardas pelnė 29 taškus (4/10 dvit., 5/13 trit., 6/6 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir 4 kartus suklydo.

Milvokio žvaigždė Giannis Antetokounmpo rungtynes užbaigė su trigubu dubliu. Graikas surinko 27 taškus (9/14 dvit., 0/2 trit., 9/14 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Sakramento klubas turėdamas 23 pergales ir 16 nesėkmių užima 6-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Bucks“ su 28 laimėjimais po 40 rungtynių Rytuose rikiuojasi 2-oje pozicijoje.

„Bucks“: Damianas Lillardas 29. Giannis Antetokounmpo 27, Malikas Beasley 23.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 32, Malikas Monkas 28, Kevinas Huerteris 26.