Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (23/17) išvykoje apmaudžiai 117:119 (39:27, 29:24, 28:33, 21:35) nusileido „Phoenix Suns“ (22/18) ekipai.

Dar vieno D. Sabonio trigubo dublio neužteko – tragiška rungtynių pabaiga pražudė „Kings“<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 17, 2024, 7:24 AM, atnaujinta Jan 17, 2024, 7:27 AM

Lietuvis per 39 minutes surinko 21 tašką (8/10 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, blokuotą metimą ir 2 klaidas.

Likus rungtyniauti kiek daugiau nei 5 minutes po tikslios D.Sabonio baudos Sakramento klubas pirmavo 17 taškų skirtumu (113:96) ir atrodė, jog pergalė pasiekiama ranka.

Tačiau lemiamu metu svečiams užsirišo krepšys ir savo metimų pataikyti nebesugebėję „Kings“ krepšininkai prasidėjus paskutinei rungtynių minutei leido varžovams išlyginti rezultatą (115:115).

Kevinas Durantas išprovokavo dvi varžovų pražangas pataikė visus baudos metimus, o tuo tarpu Sakramento ekipoje vienintelius likusius taškus pelnė De‘Aaronas Foxas.

Nugalėtojus į pergalę vedė Graysonas Allenas, kuris surinko 29 taškus (1/3 dvit., 9/14 trit.), 5 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias „Kings“ komandoje buvo D.Foxas, pelnęs 33 taškus (6/14 dvit., 6/10 trit., 3/5 baud.), atkovojęs ir perėmęs po 2 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydęs.

D.Sabonio atstovaujama ekipa turėdama 23 laimėjimus po 40 rungtynių užima 7-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Suns“ su 22 pergalėmis žengia 8-ti.

„Suns“: Graysonas Allenas 29, Kevinas Durantas 27, Devinas Bookeris 16.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 33, Domantas Sabonis 21, Keeganas Murray 18.