K. Porzingis ketvirtą kartą šiame sezone pasižymėjo galingu žaidimu

Pergalę NBA čempionate sekmadienį iškovojo „Boston Celtics“ (33/10) ekipa. Joe'o Mazzulla auklėtiniai išvykoje 116:107 (35:25, 35:30, 20:25, 26:27) susitvarkė su „Houston Rockets“ (20/22). Pastarasis klubas pralaimėjo ketvirtą kartą per penkis mačus, o „Celtics“ turi atvirkštinį rezultatą – laimėjo ketvirtąkart per penkias rungtynes.

Kristapas Porzingis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 22, 2024, 9:25 AM, atnaujinta Jan 22, 2024, 9:36 AM

Nugalėtojams Latvijos krepšinio žvaigždė Kristapas Porzingis per 33 minutes pelnė 32 taškus (5/10 dvit., 6/11 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo 5 metimus.

Tai buvo ketvirtosios latvio rungtynės „Celtics“ gretose, per kurias jis pelnė daugiau nei 30 taškų. Šiame sezone K.Porzingis buvo įmetęs ir 35 taškus.

Centro sezono rekordas siekia 35 taškus. Jis taip pat buvo įmetęs ir 32 taškus.

„Visi komandoje gali sužaisti. Šįkart tai buvo mano vakaras,“ – kalbėjo latvis.

„Rockets“ ekipai Dillonas Brooksas įmetė 25 taškus, Alperenas Sengunas surinko 24.

„Celtics“ didžiausią pranašumą įgijo antroje mačo pusėje, kai įmetė 8 taškus be atsako ir rezultatas tapo 83:66.

Tačiau „Rockets“ neleido favoritams jaustis ramiai ir pastoviai lipo ant kulnų. „Celtics“ paskutinėmis mačo minutėmis nutolo 109:99 ir galiausiai išlaikė pergalingą rezultatą.

„Celtics“: Kristapas Porzingis 32 (5/10 dvit., 6/11 trit., 6 atk. kam., 5 blk.), Derrickas White'as 21 (11 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 18 (1/6 trit.), Jaylenas Brownas 13 (11 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Rockets“: Dillonas Brooksas 25 (3/8 dvit., 5/15 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Alperenas Sengunas 24 (12 atk. kam., 10 rez. perd.), Jalenas Greenas 16 (1/6 trit.), Amenas Thompsonas 15.