D. Sabonis karaliavo po krepšiais, o „Kings“ grįžo į pergalių kelią

Domantas Sabonis buvo nesustabdoma jėga kovoje dėl atšokusių kamuolių, o „Sacramento Kings“ (24/18) namuose nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją ir susitvarkė su be lyderio rungtyniavusia „Atlanta Hawks“ (18/25) ekipa.

Domantas Sabonis<br> Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.
 Domantas Sabonis<br> EPA/ELTA nuotr.

Jan 23, 2024, 7:39 AM, atnaujinta Jan 23, 2024, 8:40 AM

D.Sabonis per 37 minutes aikštelėje pelnė 14 taškų (4/9 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), sugriebė net 21 atkovotą kamuolį, išskirstė 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Tai buvo antras geriausias D.Sabonio pasirodymas kovoje dėl atšokusių kamuolių šį sezoną. Lietuvis sausio 4-ąją buvo sugriebęs 23 atkovotus kamuolius mače prieš „Orlando Magic“, o sausio 1-ąją puolėjas prieš „Memphis Grizzlies“ buvo atkovojęs 21 kamuolį.

„Hawks“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Dejountay Murray, kurio pavardė šiuo metu yra minima įvairiuose mainų scenarijuose. Gynėjas per 39,5 minutės sumetė 35 taškus (5/13 dvit., 6/9 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Šį mačą praleido „Hawks“ lyderis Trae Youngas, kuris buvo įtrauktas į NBA saugumo protokolą dėl patirto smūgio į galvą ankstesnėse rungtynėse.

„Hawks“ šiame mače pirmavo tik rungtynių pradžioje 5:7, o po to per likusį rungtynių laiką „Kings“ nebeleido varžovams pernelyg priartėti.

Po dviejų kėlinių Sakramento klubas pirmavo 17 taškų skirtumu (57:40), o trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai buvo susikrovę net 21 taško pranašumą (87:66).

Likus kiek daugiau nei vienai minutei iki rungtynių pabaigos „Hawks“ sumažino „Kings“ pranašumą iki 7 taškų (114:107), tačiau po to atkarpą 8:0 laimėjo „Kings“, kurie susigrąžino dviženklį pranašumą ir galop 122:107 šventė pergalę namuose.

Po šios pergalės „Kings“ Vakarų konferencijoje užima 7-ąją vietą, o „Hawks“ Rytuose rikiuojasi 10-ti.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 32 (6/12 dvit., 4/8 trit., 8/8 baud., 4 atk. kam.), Domantas Sabonis 14, Malikas Monkas (4/5 dvit., 5/5 baud., 8 rez. perd.) ir Keeganas Murray (3/5 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam.) po 13, De‘Aaronas Foxas 12 (5/11 dvit., 0/5 trit., 3 atk. kam.), Trey Lylesas 10 (2/3 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Aleksandras Vezenkovas (2/3 trit.) ir Kevinas Huerteris (2/5 trit., 3 rez. perd.) po 8.

„Hawks“: Dejountay Murray 35, Bogdanas Bogdanovičius 18 (2/8 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd.), Saddiqas Bey’us (2/7 trit., 7 atk. kam.), Clintas Capela (4/10 dvit., 12 atk. kam., 2 blok. met.) ir Jalenas Johnsonas (3/11 dvit., 1/7 trit., 2/4 baud., 7 atk. kam.) po 11.