​Domantas Sabonis ir „Kings“ sustabdė Luką Dončičių – Sakramentas Dalase laimėjo trečią dvikovą iš eilės

NBA lygoje Domantas Sabonis ir vėl buvo ryškiai matomas aikštėje, o jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (26/18) ekipa šeštadienį svečiuose 120:115 (29:25, 34:24, 31:26, 26:40) palaužė Lukos Dončičiaus tempiamą „Dallas Mavericks“ (25/21).

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 28, 2024, 8:40 AM, atnaujinta Jan 28, 2024, 8:45 AM

D.Sabonis žaidė 36 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/1 trt., 2/2 baud.), atsikovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau 39-asis lietuvio dvigubas dviženklis šiame NBA čempionate.

Tuo tarpu Dalaso lyderis slovėnas L.Dončičius po įspūdingos pergalės prieš „Atlanta Hawks“ ir pelnytų 73 taškų šįkart pasižymėjo 28 taškais, 17 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Kings“ turėjo ir 23 taškų persvarą, kuri, likus žaisti dvi minutes sumažėjo iki 114:108.

Maža to, likus septynioms sekundėms Maxi Kleberis sumažino atsilikimą iki 3 taškų, tačiau Harrisonas Barnesas pataikė du baudos metimus likus 4,4 sek. ir baigė intrigą.

„Kings“ iškovojo trečią pergalę iš eilės po prasčiausios keturių pralaimėjimų serijos sezone. Sakramentas pagaliau laimėjo pirmąsias dvejas rungtynes iš eilės per septynių išvykos mačų seriją.

„Mavericks“ praskydo po to, kai penktadienio vakarą Atlantoje laimėjo 148:143, o L.Dončičius pasižymėjo ketvirtuoju taškų rezultatu per visą NBA istoriją, nusileidęs tik Wiltui Chamberlainui ir Kobe Bryantui. Slovėnas pelnė 73 taškus.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė De'Aaronas Foxas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 34 taškai (12/19 dvit., 1/5 trit., 7/8 baud.), 3 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (8/17 dvit., 1/9 trit., 9/12 baud., 10 atk. kam., 17 rez. perd.), Grantas Williamsas 27 (7/10 trit.), Timas Hardaway 19 (3/9 trit.), Dereckas Lively 13, Joshua Greenas 11.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 34, Harrisonas Barnesas 20 (4/7 trit.), Kevinas Huerteris 18, Domantas Sabonis 17, Keeganas Murray 15 (1/6 trit.).