R. Rutkausko ir N. Jankūno tandemas atvedė „Delikatesą“ į užtikrintą pergalę

Ronaldo Rutkausko ir Nojaus Jankūno tandemas atvedė Joniškio „Delikatesą“ (14–15) 14 pergalę. Žilvino Petraičio auklėtiniai namie 88:74 (23:23, 29:23, 17:15, 19:13) susitvarkė su Ukmergės „Steku“ (15–14).

Nojus Jankūnas<br> D.Lukštos nuotr.

Jan 28, 2024, 12:07 AM

Po pirmųjų 10 žaidimo minučių vyravo lygybė (23:23), tačiau per kitus tris kėlinius šeimininkai pradėjo krautis vis didesnį pranašumą.

Nors po ilgosios pertraukos „Stekas“ įstengė nubraukti deficitą iki minimalaus (53:52), trečiojo ketvirčio pabaigoje Joniškio ekipa vėl nusvėrė svarstykles į savo pusę (69:61).

Per likusį laiką svečiai bandė mažinti deficitą, bet „Delikatesas“ tvirtai laikė vadžias savo rankose ir įsirašė pergalę – 88:74.

Joniškio ekipai Rutkauskas per 34 minutes pelnė 21 tašką (7/8 dvit., 1/1 trit., 4/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Jankūnas per 37 minutes pelnęs 21 tašką (7/13 dvit.), pat atkovojo 9 kamuolius bei surinko 27 naudingumo balus.

Ukmergiškių gretose Karolis Brusoka per 24 minutes surinko 13 taškų (6/6 dvit., 1/2 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 25 efektyvumo balus

Šeimininkai vertėsi be Donnello Cegerso, „Steko“ ekipoje nežaidė Mantas Šerkšnas ir Justas Sinica.

„Delikatesas“: Nojus Jankūnas (7/13 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam., 27 naud.) ir Ronaldas Rutkauskas (7/8 dvit., 5 atk. kam., 28 naud.) po 21, Devin Hutchinson 15 (4/9 dvit., 2/6 trit., 7 rez. perd.), Lukas Kazlauskas (5/12 dvit., 12 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Šarūnas Kulevičius (6/11 dvit., 4 kld.) po 13.

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 19 (6/9 dvit., 2/4 trit., 5 rez. perd.), Karolis Brusokas 13 (6/6 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.), Paulius Semaška 11 (1/8 trit., 9 rez. perd.), Dominykas Bučas 9, Justinas Norkus 8 (4/10 dvit.), Kostas Jonuška 7 (1/7 trit.).