„Hawks“ lemiamu dėjimu išplėšė pergalę prieš „Raptors“

Saddiqas Bey pergalingu dėjimu išplėšė „Atlanta Hawks“ (19/27) pergalę prieš „Toronto Raptors“ (16/30) krepšininkus.

Saddiqas Bey<br> USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Jan 29, 2024, 6:56 AM, atnaujinta Jan 29, 2024, 6:58 AM

„Hawks“ namuose po dramatiškos kovos 126:125 (34:26, 23:35, 40:34, 29:30) įveikė „Raptors“ ekipą ir Kanados komandai išrašė penktąjį pralaimėjimą paeiliui.

Šį mačą „Raptors“ gretose praleido net trys itin svarbūs krepšininkai – R. J. Barretas (kelio problemos, 19,2 tšk. vid.), Immanuelis Quickley (keturgalvio raumens problemos, 15,5 tšk. vid.) ir Jakobas Poeltl (čiurnos skausmai, 10,6 tšk. vid.).

Visos rungtynės buvo itin permainingos. Pirmajame kėlinyje geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie iki antrojo kėlinio pradžios pirmavo, tačiau po to iki trečiojo kėlinio vidurio žaidimo kontrolę perėmė svečiai iš Kanados.

Lemiamo ketvirčio metu praktiškai visą laiką pirmavo „Hawks“, tačiau likus 1 minutei ir 11 sekundžių Gary Trentas įsūdė tolimą metimą, leidusį „Raptors“ vėl išsiveržti į priekį (120:121).

Po to du baudos metimus į „Hawks“ krepšį pataikė Bruce‘as Brownas (120:123), tačiau po to keturis taškus paeiliui sumetė Trae Youngas, kuris vėl išvedė „Hawks“ į priekį (124:123).

Prieš paskutinėje „Raptors“ atakoje dėjimu taškus pelnė Scottie Barnesas, sugrąžinęs „Raptors“ minimalų pranašumą (124:125), tačiau 7 sekundes savo išpuoliui turėjo „Hawks“ krepšininkai.

T.Youngas bandė gelbėti „Hawks“ floateriu, kurio nepataikė, tačiau iš niekur nieko po krepšiu išdygo Saddiqas Bey, kuris pataisė komandos draugo metimą dėjimu (126:125), o per likusią sekundę „Raptors“ nespėjo atsakyti normaliu metimu ir galop dramatišką pergalę šventė „Hawks“.

Pergalingų taškų autorius S.Bey sužaidė geriausią šio sezono mačą. Krepšininkas per 41 minutę aikštelėje pelnė 26 taškus (8/12 dvit., 0/6 trit., 10/15 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo S.Barneso ir Jordano Nwora duetas. Krepšininkai šiame mače kartu pelnė po 24 taškus.

„Hawks“ po šios pergalės Rytų konferencijoje užima 10-ąją vietą, o „Raptors“ – 12-ą.

„Hawks“: Trae Youngas 30 (8/20 dvit., 1/4 trit., 11/12 baud., 12 rez. perd., 5 klaid.), Saddiqas Bey 26, Bogdanas Bogdanovičius 24 (3/3 dvit., 4/8 trit., 6/7 baud., 4 atk. kam.), Clintas Capela 19 (9/13 dvit., 14 atk. kam.), Jalenas Johnsonas 17 (5/13 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam.) ir Onyeka Okongwu 10 (5/6 dvit., 3 atk. kam.).

„Raptors“: Scottie Barnesas (8/14 dvit., 8/8 baud., 8 rez. perd., 4 atk. kam., 5 klaid.) ir Jordanas Nwora (4/9 dvit., 3/7 trit., 7/8 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd.) po 24, Gary Trentas 16 (4/8 trit.), Gradey Dickas 15 (3/5 trit., 5 atk. kam., 3 rez. perd.), Dennisas Schroderis 14 (4/8 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud., 6 rez. perd., 4 per. kam., 4 klaid.), Jontay Porteris 12 (3/4 trit., 3/4 baud., 7 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Bruce‘as Brownas 11 (3/10 dvit., 1/2 trit., 9 atk. kam.).