Įspūdingo ketvirtojo kėlinio dėka „Magic“ nukovė „Suns“ žvaigždyną

„Orlando Magic“ (24/22) įspūdingo ketvirtojo kėlinio dėka užgesino „Phoenix Suns“ (26/20) žvaigždyną.

Paolo Banchero ir Kevinas Durantas<br>Getty Images/Scanpix nuotr.

Jan 29, 2024, 7:24 AM, atnaujinta Jan 29, 2024, 7:34 AM

„Magic“ namuose 113:98 (26:37, 25:19, 31:29, 31:13) įveikė įspūdingą pasirodymą surengusio Devino Bookerio tempiamą „Suns“ ekipą.

Tris kėlinius „Suns“ krepšininkai pirmavo, tačiau viskas apsikeitė lemiamame kėlinyje, kurį „Magic“ krepšininkai laimėjo net (31:13).

Lemiamo ketvirčio metu „Suns“ pataikė vos 5 metimus iš 18 ir suklydo net 7 kartus, kas lėmė, kad „Magic“ galop surengė spurtą ir 113:98 šventė pergalę savų sirgalių akivaizdoje.

„Magic“ į priekį vedė puolėjas Paolo Banchero. Krepšininkas per beveik 36 minutes aikštelėje pasižymėjo 26 taškais (7/13 dvit., 2/5 trit., 6/9 baud.), 4 atkovotais kamuoliais ir 7 rezultatyviais perdavimais.

„Suns“ neišgelbėjo fenomenalus Devino Bookerio žaidimas puolime. Gynėjas per 36 minutes pelnė net 44 taškus (16/24 dvit., 1/2 dvit., 9/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išskirstė 3 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

Po šios pergalės „Magic“ Rytų konferencijoje su „Miami Heat“ dalinasi 7–8 vietas. Tuo tarpu „Suns“ po šio pralaimėjimo Vakarų konferencijoje dalinasi 6–7 vietas su Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa.

„Magic“: Paolo Banchero 26, Moritzas Wagneris 16 (5/13 dvit., 6/8 baud., 12 atk. kam.), Markelle‘as Fultzas 14 (7/10 dvit., 4 rez. perd., 5 per. kam.), Franzas Wagneris 11 (2/7 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jalenas Suggsas 10 (2/8 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd.), Wendelis Carteris (3/4 dvit., 1/4 trit., 3 atk. kam.) ir Jonathanas Isaacas (2/5 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud., 3 atk. kam.) po 9.

„Suns“: Devinas Bookeris 44, Kevinas Durantas 15 (6/9 dvit., 1/3 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd., 7 klaid.), Bradley Bealas (4/8 dvit., 0/5 trit., 1/4 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 4 klaid.) ir Ericas Gordonas (3/3 dvit., 1/2 trit.) po 9.