Jonas Valančiūnas metė rimtą iššūkį Vicotrui Wembanyamai, o „New Orleans Pelicans“ (28/21) išvargo pergalę prieš „San Antonio Spurs“ (10/39).

J. Valančiūno akistata su V. Wembanyama pažymėta Z. Williamsono pergalingu metimu<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 3, 2024, 9:01 AM

Pergalingo Ziono Williamsono metimo dėka „Pelicans“ išvykoje 114:113 (24:33, 34:32, 30:23, 26:25) išvargo pergalę.

JV per 27 minutes varžovams atseikėjo 18 taškų (9/12 dvit.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo tiksliu Tre Joneso dvitaškiu, tačiau tuo pačiu atsakęs C.J. McCollumas rezultatą išlygino 110:110.

Vėliau viena Jeremy Sochano ir abi T.Joneso tikslios baudos suteikė šeimininkams 3 taškų pranašumą, bet jį iki minimalaus dėjimu nubraukė Z.Williamsonas.

Likus rungtyniauti 12 sekundžių T.Jonesas nepataikė metimo besiveržiant, o šį dar bandė pataisyti V.Wembanyama, tačiau šį bandymą sugebėjo nublokuoti Brandonas Ingramas.

Likus rungtyniauti mažiau nei 4 sekundes Z.Williamsonas greitos atakos metu sugebėjo pataikyti sudėtingą dvitaškį ir tokiu būdu išplėšti pergalę.

Būtent Z.Williamsonas ir vedė Naujojo Orleano klubą į pergalę. 2019 metų pirmasis NBA šaukimas surinko 33 taškus (12/21 dvit., 9/13 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Šio sezono pirmasis NBA šaukimas, su J.Valančiūnu besistumdęs V.Wembanyama pelnė 16 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir 6 sykius klydo.

„Spurs“: Devinas Vassellas 28, Tre Jonesas 20, Victoras Wembanyama 16.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 33, C.J. McCollumas 21, Brandonas Ingramas 19.