J. Valančiūno trauma nebuvo rimta, lietuvis surinko dvigubą dublį, tačiau „Pelicans“ krito prieš „Lakers“

Jonas Valančiūnas praėjusiame mače prieš „Los Angeles Clippers“ buvo patyręs blauzdos traumą, tačiau ji lietuvio iš rikiuotės ilgam neišvedė. Visgi JV sugrįžimo „New Orleans Pelicans“ (30/22) pergalei prieš „Los Angeles Lakers“ (28/26) nepakako.

LeBronas Jamesas ir Jonas Valančiūnas<br> USA Today Sports/Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 10, 2024, 8:14 AM

„Pelicans“ išvykoje 122:139 (39:36, 35:51, 28:28, 20:24) krito prieš LeBroną Jamesą ir „Lakers“ krepšininkus.

JV praėjusiame mače buvo patyręs traumą, tačiau ji nebuvo rimta. Centras į aikštelę grįžo jau po poros dienų.

Prieš „Lakers“ Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitonas aikštelėje praleido 22,5 minutės, per kurias pasižymėjo dvigubu dubliu – 10 taškų (4/6 dvit., 2/2 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių.

Rezultatyviausiai „Pelicans“ gretose žaidė Zionas Williamsonas. Puolėjas per 31,5 minutės įmetė 30 taškų (12/19 dvit., 6/7 baud.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius ir išskirstė 5 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ gretose nesustabdomas buvo D‘Angelo Russellas. Gynėjas per beveik 40 minučių aikštelėje sumetė 30 taškų (3/6 dvit., 6/13 trit., 6/6 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame kėlinyje „Pelicans“ atrodė gan neblogai ir po pirmojo kėlinio svečiai nežymiai pirmavo (39:36).

Visgi mačo eigą nulėmė antrasis kėlinys, kuriame „Pelicans“ gynyba praktiškai neegzistavo. JV ir jo komanda antrajame ketvirtyje praleido net 51 tašką, kas lėmė, kad po dviejų ketvirčių „Pelicans“ turėjo dviženklį deficitą (74:87).

Trečiojo kėlinio viduryje „Pelicans“ buvo sumažinę varžovų pranašumą iki 3 taškų (96:99), tačiau po to „Lakers“ laimėjo atkarpą 6:16 ir susigrąžino solidų pranašumą į savo rankas (102:115).

Lemiamo ketvirčio metu „Pelicans“ pernelyg priartėti nepavyko ir Los Andžele svečiavęsi Naujojo Orleano krepšininkai galop 122:139 nusileido prieš „Lakers“ ekipą.

„Lakers“: D‘Angelo Russellas 30, Austinas Reavesas 27 (7/11 dvit., 3/4 trit., 4/5 baud., 4 rez. perd.), LeBronas Jamesas (4/11 dvit., 2/2 trit., 7/8 baud., 14 rez. perd., 4 atk. kam.) ir Rui Hachimura (7/8 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud., 5 atk. kam.) po 21, Anthony Davisas 20 (7/10 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Christianas Woodas 9 (3/4 dvit., 1/1 trit.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30, Brandonas Ingramas 22 (7/15 dvit., 0/2 trit., 8/8 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), CJ McCollumas 19 (5/7 dvit., 3/9 trit., 4 atk. kam., 3 rez. perd.), Herbertas Jonesas 13 (3/5 trit.) ir Jonas Valančiūnas 10 (10 atk. kam.).