„Real“ po sudėtingos kovos išnėšė sveiką kailį prieš lietuviškąjį „Breogan“ klubą

Madrido „Real“ (19/3) Ispanijos ACB pirmenybėse šiaip ne taip išplėšė pergalę prieš lietuviškąją Lugo „Breogan“ (6/16) ekipą.

Sergio Llullas<br>ZUMAPress.com/SPO/ZEUS/Scanpix nuotr.

Feb 11, 2024, 3:36 PM, atnaujinta Feb 11, 2024, 3:45 PM

Karališkasis klubas 80:73 (15:24, 24:18, 15:15, 26:16) išvykoje nugalėjo Matą Jogėlą, Martyną Sajų ir „Breogan“ krepšininkus.

Lietuviai šiame mače nežibėjo. M.Jogėla per 11,5 minutės aikštelėje pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu M.Sajus per 18,5 minutės pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvit.), 3 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Didžiąją dalį rungtynių pirmavo Lugo krepšininkai, kurie pirmojo ketvirčio pabaigoje turėjo 12 taškų pranašumą (12:24).

Visgi jau antrajame kėlinyje „Real“ pradėjo demonstruoti kur kas geresnį žaidimą ir iki ilgosios pertraukos sumažino varžovų pranašumą iki minimalaus (39:42).

Trečiajame ketvirtyje „Breogan“ ir toliau buvo priekyje bei laikė saugų atstumą tarp savęs ir „Real“ krepšininkų, kurie į ketvirtąjį kėlinį ėjo turėdami tą patį trijų taškų deficitą (54:57).

Visgi viskas pasikeitė lemiamame ketvirtyje, kurį „Real“ laimėjo 26:16. Ketvirčio pradžioje „Real“ buvo persvėrę rungtynių rezultatą savo naudai (58:57), tačiau „Breogan“ iki pat kėlinio vidurio priešinosi ir neleido Ispanijos grandams atitolti.

Likus 4 minutėms iki mačo galo „Real“ surengė galingą atkarpą 14:8 ir galop 80:73 šiaip ne taip išnešė sveiką kailį iš Lugo.

„Real“ gretose tritaškių šou surengė Madrido legenda Sergio Llullas. Gynėjas per 21 minutę pelnė 17 taškų (5/10 trit., 2/2 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Breogan“ neišgelbėjo buvusio NBA žaidėjo Beno McLemore‘o puikus žaidimas. Puolėjas per beveik 29 minutes pelnė 21 tašką (5/8 dvit., 2/4 trit., 5/8 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Real“ ACB pirmenybėse rikiuojasi pirmoje vietoje, o „Breogan“ užima 17-ąją vietą.

„Breogan“: Benas McLemore‘as 21, Jordanas Sakho 13 (5/5 dvit., 3/6 baud., 4 atk. kam., 5 išpr. praž., 18 naud. bal.), Toni Nakičius 11 (2/2 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud., 2 atk. kam.).

„Real“: Sergio Llullas 17, Facundo Campazzo 16 (4/5 dvit., 1/8 trit., 5/5 baud., 7 rez. perd., 5 išpr. praž.), Walteris Tavaresas 13 (4/4 dvit., 5/5 baud., 6 atk. kam.,19 naud. bal.), Gabrielis Deckas 7 (2/3 dvit., 1/2 trit., 9 atk. kam.).