Šalia dar vieno dvigubo dublio buvęs J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie „Pelicans“ pergalės

Neįprastai nerezultatyviose rungtynėse – Jono Valančiūno ir „New Orleans Pelicans“ (31/22) pergalė prieš „Portland Trail Blazers“ (15/37) ekipą.

Jonas Valančiūnas<br> USA Today Sports/Reuters/Scanpix nuotr.

2024-02-11 07:49, atnaujinta 2024-02-11 07:57

„Pelicans“ išvykoje 93:84 (29:24, 18:16, 17:23, 29:21) nugalėjo „Blazers“ krepšininkus.

J.Valančiūnas aikštelėje praleido 29 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (7/9 dvit., 2/2 baud.), sugriebė 9 atkovotus kamuolius, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė. JV buvo trečias rezultatyviausias „Pelicans“ žaidėjas. Be to, JV 8 iš 16 savo sumestų taškų surinko ketvirtajame kėlinyje.

Visa pirmoji rungtynių dalis vyko taškas į tašką, tačiau „Pelicans“ su J.Valančiūnų priešaky antrąjį kėlinį pavyko uždaryti spurtu 7:2, o tai leido lietuvio klubui po dviejų kėlinių turėti trapų 7 taškų pranašumą (47:40).

Didžiąją trečiojo kėlinio dalį „Pelicans“ atrodė geriau, tačiau antroje ketvirčio dabar jau 2:7 atkarpą „Pelicans“ pralaimėjo, kas lėmė, kad prieš svarbiausią rungtynių kėlinį svečiai pirmavo vos vienu taškeliu (64:63).

Lemiamo ketvirčio startas buvo geresnis „Pelicans“ krepšininkams, kurie laimėjo atkarpą 16:7 ir likus 6,5 minutės turėjo dviženklį pranašumą (80:70).

Per likusį rungtynių laiką puikiai situaciją suvaldę „Pelicans“ ekipa, kuri pernelyg arti varžovų neprisileido ir galop šventė pergalę (93:84).

Vakarų konferencijoje JV ir „Pelicans“ kartu su „Phoenix Suns“ dalinasi 6–7 vietas, o „Blazers“ Vakaruose yra keturiolikti.

„Blazers“: Jerami Grantas 24 (5/12 dvit., 2/5 trit., 8/12 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Deandre Aytonas 18 (9/18 dvit., 17 atk. kam., 3 rez. perd., 3 blok. met., 3 klaid.), Dalano Bantonas 12 (4/9 dvit., 1/5 trit., 1/1 baud., 3 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Matisse’as Thybulle’as 7 (1/5 trit., 2/2 baud., 2 atk. kam.).

„Pelicans“: Trey Murphy 24 (2/2 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Brandonas Ingramas 17 (8/19 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud., 9 rez. perd., 4 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 16, Herbertas Jonesas 16 (4/4 dvit., 2/3 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Naji Marshallas 10 (2/3 dvit., 2/2 trit., 3 atk. kam.) ir CJ McCollumas 8 (1/5 dvit., 1/9 trit., 3/4 baud., 7 rez. perd., 3 atk. kam.).