Monstrišką L. Dončičiaus pasirodymą užgožė „Cavaliers“ žaidėjo pergalingas metimas iš vidurio aikštės

Luka Dončičius sužaidė neįtikėtiną mačą, tačiau „Dallas Mavericks“ (33/25) lyderio šou sugadino „Cleveland Cavaliers“ (38/19) krepšininkas Maxas Strusas, kuris paskutinės sekundės metimu iš daugiau nei pusės aikštės išplėšė pergalę Klivlando ekipai.

Maxas Strusas<br> Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Feb 28, 2024, 6:58 AM, atnaujinta Feb 28, 2024, 8:33 AM

Dramatiškame mače 121:119 (23:24, 37:32, 23:26, 38:37) „Cavaliers“ išplėšė pergalę prieš L.Dončičių ir „Mavericks“ ekipą.

Likus pusei minutės iki susitikimo pabaigos po Kyrie Irvingo metimo „Mavericks“ sumažino varžovų pranašumą iki minimalaus (118:117).

Savo atsaką turėję „Cavaliers“ krepšininkai suklydo ir paliko galimybę „Mavericks“ išplėšti pergalę, prie kurios Teksaso valstijos ekipa buvo visai arti.

Paskutinės „Mavericks“ atakos metu L.Dončičius sužaidė du prieš du su P. J. Washingtonu, kuris dvitaškiu užbaigė ataką ir leido „Mavericks“ pirmauti (118:119), tačiau lemiamą žodį tarė „Cavaliers“.

Minutės pertraukėlių nebeturėję aikštelės šeimininkai išsimetė kamuolį, kelis driblingus atlikęs Maxas Strusas paleido kamuolį link krepšio iš toliau nei vidurio aikštės, o žaidimo įrankis galop skrodė tinklelį ir galop „Cavaliers“ žaidėjas neįtikėtinu pergalingu metimu išplėšė pergalę savo komandai ir sugadino puikų L.Dončičiaus vakarą (121:119).

Rungtynių herojus M.Strusas šiame susitikime per 25,5 minutės pelnė 21 tašką (7/10 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jis buvo antras rezultatyviausias aikštės šeimininkų žaidėjas.

Už M.Strusą geriau sužaidė tik Donovanas Mitchellas, kuris per 38 minutes aikštelėje įmetė 31 tašką (4/9 dvit., 7/11 trit., 2/3 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, išskirstė 6 rezultatyvius perdavimus ir atliko 7 klaidas.

Tuo tarpu „Mavericks“ gretose eilinį kartą fantastinį šou surengė slovėnas L.Dončičius.

NBA žvaigždė per 41 minutę ant parketo varžovams suleido net 45 taškus (11/26 dvit., 6/11 trit., 5/5 baud.), išdalino 14 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 9 kamuolius ir 3 kartus perėmė kamuolį iš varžovų.

„Cavaliers“ Rytų konferencijoje užima antrąją vietą, o „Mavericks“ Vakaruose rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 31, Maxas Strusas 21, Jarrettas Allenas 19 (7/9 dvit., 5/6 baud., 9 atk. kam.), Evanas Mobley 12 (5/8 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Carisas LeVertas 11 (4/7 dvit., 1/3 trit., 4 atk. kam., 6 rez. perd.), Georgesas Niangas 10 (2/2 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Isaacas Okoro 9 (1/1 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Dariusas Garlandas 8 (1/5 dvit., 1/5 trit., 3/5 baud., 7 rez. perd.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 45, Kyrie Irvingas 30 (7/16 dvit., 5/8 trit., 6 atk. kam., 3 rez. perd.), P. J. Washingtonas 11 (4/5 dvit., 1/3 trit., 3 per. kam.), Dereckas Lively 9 (4/4 dvit., 1/4 baud., 6 atk. kam.).