Įspūdingai dėl kamuolių kovojęs D. Sabonis aikštę paliko priverstinai, o „Kings“ išleido pergalę iš rankų

Jau atrodė, kad Domantas Sabonis ir jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (34/26) ekipa iškovos antrąją pergalę iš eilės, bet lietuvio klubui ketvirtasis kėlinys prieš „Chicago Bulls“ (28/32) komandą virto tikru košmaru.

D.Sabonis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 5, 2024, 7:31 AM, atnaujinta Mar 5, 2024, 7:44 AM

Reikalus aikštėje kontroliavusi ir namie rungtyniavusi „Kings“ mačą užbaigė be D.Sabonio ir išbarsčiusi pranašumą nusileido varžovams 109:113 (36:22, 20:27, 35:28, 18:36).

27-erių D.Sabonis šiose rungtynėse išnaudojo šešių pražangų limitą ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje priverstinai turėjo palikti aikštę.

Iki tol lietuvis per 31 minutę įmetė 18 taškų (7/18 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo net 21 kamuolį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jo atstovaujama „Kings“ dar ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo dviženklį pranašumą, bet tada ėmė barstyti persvarą.

Likus žaisti 48 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Bulls“ krepšininkas C.White'as dvitaškiu metimu išvedė svečius į priekį.

Jau be D.Sabonio rungtyniavusi „Kings“ griebėsi minutės pertraukėlės, bet ataka po jos virto šnipštu – aikštės šeimininkai prarado kamuolį.

Nugalėtojų gretose labiausiai spindėjo C.White'o žvaigždė. Jis į „Kings“ krepšį įmetė 37 taškus, o prie jų pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ gretose rezultatyviausiai sužaidė D.Foxas. Jis pelnė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 20, Domantas Sabonis 18, Kevinas Huerteris 12, Keeganas Murray 11.

„Chicago Bulls“: Coby White'as 37, DeMaras DeRozanas 33, Ayo Dosunmu 20.