Teksaso derbyje – A. Šenguno dominavimas prieš V. Wembanyamą

NBA aikštelėje į akistatą stojo du europiečiai – prancūzas Victoras Wembanyama ir turkas Alperenas Šengunas. Pergalę šventė įspūdingą pasirodymą užfiksavęs A.Šengunas.

Teksaso derbyje – A. Šenguno dominavimas prieš V. Wembanyamą<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 6, 2024, 8:08 AM

Teksaso valstijos derbyje „Houston Rockets“ (27/34) namuose 114:101 (26:21, 21:32, 33:24, 34:24) įveikė „San Antonio Spurs“ (13/49) krepšininkus.

Nugalėtojus į pergalę vedė karjeros rungtynes sužaidęs aukštaūgis iš Turkijos A.Šengunas.

Vidurio puolėjas per nepilnas 37 minutes surinko 45 taškus (17/29 dvit., 2/3 trit., 5/7 baud.), 16 atkovotų ir 5 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 3 klaidas.

A.Šengunui tai buvo rekordinės karjeros rungtynės pagal pelnytus taškus ir perimtus kamuolius.

Lemiama rungtynėse tapo šeimininkų atkarpa ketvirtojo kėlinio viduryje. „Rocekts“ ekipai pirmaujant 94:90 A.Šenguno tritaškis bei dėjimas ir du Camo Whitmore‘o dėjimai leido Hiustono klubui susikurti dviženklę persvarą, kurios dėka ir pasiekė pergalę.

Savo pastaruoju metu nustatytais standartais V.Wembanyama sužaidė vienas blankesnių rungtynių. Prancūzas pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atseikėjo 7 blokus ir 6 kartus suklydo.

„Rockets“: Alperenas Šengunas 45, Jalenas Greenas 23, Fredas VanVleetas 21.

„Spurs“: Devinas Vassellas 22, Malaki Branhamas 20, Jeremy Sochanas 15.