A. Šengunas NBA lygoje vėl buvo nesustabdomas

Turkijos krepšinio pažiba Alperenas Šengunas sužaidė dar vienas nuostabias rungtynes, tačiau šįkart jo atstovaujama „Houston Rockets“ (27/35) patyrė pralaimėjimą.

A. Šengunas NBA lygoje vėl buvo nesustabdomas<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 7, 2024, 7:45 AM

Turko atstovaujamas klubas namuose 116:122 (27:19, 30:25, 29:36, 30:42) nusileido „ Los Angeles Clippers“ (40/21).

A.Šengunas per 42 minutes surinko 23 taškus (10/19 dvit., 3/8 baud.), 19 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų.

Praėjusiose rungtynėse turkas prieš Victorą Wembanyamą ir „San Antonio Spurs“ surinko 45 taškus, 16 atkovotų ir 5 perimtus kamuolius.

Nugalėtojus į pergalę vedė Kawhi Leonardas, kuris rungtynes užbaigė su 28 taškais (10/14 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), 6 atkovotais kamuoliais ir 7 rezultatyviais perdavimais.

Šeimininkai pirmavo beveik visų rungtynių metu, tačiau likus rungtyniauti 3 minutes Paulo George’o tritaškis ir K.Leonardo dvitaškis su pražanga suteikė „Clippers“ komandai 5 taškų persvarą (114:109).

Jabari Smitho tolimas metimas dar suteikė vilties „Rockets“ komandai, bet 6 svečių taškai paeiliui „uždarė“ rungtynes.

„Rockets“: Alperenas Šengunas 23, Jabari Smithas 19, Camas Whitmore'as 17.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 28“ Jamesas Hardenas ir Paulas George'as po 21.