D. Sabonis pagerino rekordą, o pratęsimo dramą išgyvenusi „Kings“ išplėšė pergalę

Į pergalių kelią NBA pirmenybėse sugrįžo Domantas Sabonis ir jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (39/28) ekipa. Šį kartą Kalifornijos valstijos klubas savų sirgalių akivaizdoje pranoko „Memphis Grizzlies“ (23/46) krepšininkus.

D.Sabonis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 19, 2024, 7:06 AM, atnaujinta Mar 19, 2024, 7:31 AM

„Kings“ laimėjo akistatą po pratęsimo pareikalavusios kovos 121:111 (28:31, 29:15, 27:29, 21:29, 16:6).

D.Sabonis pergale pažymėtoje dvikovoje per 40 aikštėje praleistų minučių įmetė 25 taškus (6/15 dvit., 0/2 trit., 13/15 baud.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Per vienerias rungtynes pataikydamas 13 baudos metimų lietuvis pagerino savo asmeninį NBA rekordą. Kartu tai buvo ir 50 D.Sabonio dvigubas dviženklis iš eilės.

Aikštės šeimininkai ketvirtajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą, bet pasipylusios klaidos ir netaiklūs metimai leido „Grizzlies“ krepšininkams ne tik priartėti, bet ir persverti rezultatą.

Likus žaisti 24 sek. „Kings“ atsiliko dviem taškais, bet tada dvitaškiu metimu rezultatą išlygino D.Foxas. Svečiai dar turėjo proga išplšėti pergalę, bet G.Jacksono tolimas šūvis skriejo pro šalį ir komandos keliavo į pratęsimą.

Papildomų penkių minučių metu aikštėje jau dominavo „Kings“ krepšininkai, kurie užtikrintai sužaidę pratęsimą įsirašė 39-ąją sezono pergalę.

Rezultatyviau už D.Sabonį nugalėtojų gretose sužaidė tik Malikas Monkas, kuris įmetė 28 taškus.

„Sacramento Kings“: Malikas Monkas 28, Domantas Sabonis 25, De'Aaronas Foxas 23, Keeganas Murray 15.

„Memphis Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 25, Desmondas Bane'as 24, G.G. Jackson 22.