Eilinis D. Sabonio dvigubas dublis negelbėjo – „Kings“ nusileido autsaideriams

Domantas Sabonis užfiksavo 52-ąjį dvigubą dublį iš eilės, tačiau „Sacramento Kings“ 40/29) svečiuose 102:109 (27:35, 27:21, 22:28, 26:25) pripažino „Washington Wizards“ (12/58) komandos pranašumą.

Eilinis D. Sabonio dvigubas dublis negelbėjo – „Kings“ nusileido autsaideriams<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 22, 2024, 7:53 AM

D.Sabonis aikštelėje praleido 38 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir net 6 kartus suklydo.

Tai buvo jau 52-asis aukštaūgio dvigubas dublis paeiliui. Lietuviui nuo iš eilės užfiksuotų dvigubų dublių rekordo trūksta vos vieno. Nuo NBA ir ABA lygų susijungimo rekordas priklauso Kevinui Love'ui, kuris 2010–2011 m. surinko 53 dvigubus dublius paeiliui.

„Kings“ krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 88:87, tačiau klysti ir mėtyti pro šalį pradėję svečiai minimalaus pranašumo neišlaikė ir patyrė pralaimėjimą.

Nugalėtojus į priekį vedė Kyle'as Kuzma. Amerikietis surinko 31 tašką (10/16 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudų), 6 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Sakramento klubas turi 40 pergalių ir po nesėkmės Vašingtone nukrito į 8-ąją Vakarų konferencijos poziciją.

„Wizards“ klubas turėdamas 12 laimėjimų ir 58 nesėkmes vis dar turi blogiausią rezultatą visoje NBA lygoje ir užima paskutinę poziciją Rytų konferencijoje.

„Wizards“: Kyle'as Kuzma 31, Deni Avdija 17, Corey Kispertas 15.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 25, Malikas Monkas 20, Keeganas Murray 16.