Lietuvių akistatoje „Kovo beprotybėje“ – M. Krivo ir P. Murausko pergalė prieš P. Padegimą

JAV koledžų krepšinio (NCAA) „Kovo beprotybėje“ susitiko lietuvišką prieskonį turintys Arizonos „Wildcats“ ir „Dayton“ universitetai, kur pergalę šventė „Wildcats“.

Motiejus Krivas<br> Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Mar 23, 2024, 11:17 PM

Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko atstovaujama „Wildcats“ 78:68 (40:33, 38:35) užbaigė Petro Padegimo atstovaujamo „Dayton“ universiteto krepšininkų sezoną.

M.Krivas aikštelėje per 9 minutes spėjo pelnyti 4 taškus (2/2 dvit.) ir atkovoti 4 kamuolius. P.Murauskas aikštelėje nepasirodė.

Tuo tarpu P.Padegimas per 6 minutes taškų nepelnė, prametė vienintelį mestą tritaškį, kartą atkovojo ir perėmė kamuolį bei sykį suklydo.

„Wildcats“ aštuntfinalyje susikaus su „Clemson“ ir „Baylor“ universitetų poros nugalėtojais.

„Wildcats“ gretose rezultatyviausiai žaidė Calebas Love‘as. Amerikietis sumetė 19 taškų (3/7 dvit., 3/8 trit., 4/6 baud.), išdalino 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

Pralaimėjusiems 23 taškus pelnė DaRonas Holmesas. Krepšininkas taip pat pridėjo 11 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus bei perimtus kamuolius.