Į finalą žengė Klaipėdos derbį laimėję LCC tarptautinio universiteto studentės

Antrajame Moterų Baltijos krepšinio lygos („Biosil-WBBL“) pusfinalyje Klaipėdos derbyje LCC tarptautinis universitetas palaužė „Neptūną-Amberton“ 62:52 (9:13, 18:14, 17:18, 18:7) ir žengė į finalą, kuriame susitiks su čempionės titulą ginančia Latvijos „TTT-Riga“.

LCC ekipa pateko į Baltijos lygos finalą. <br> M.Baranausko.

2024-03-29 21:24

Rungtynių pradžioje abi komandos pademonstravo maksimalų užsivedimą dirbti gynyboje, o sužaidus 3 min. LCC Tarptautinis Universitetas pirmavo 6:0.

Tuomet krepšys atsirišo ir „Neptūnui-Amberton“. Po pirmojo kėlinio jau ši ekipa buvo priekyje 13:9, o antrajame sugebėjo įgyti ir dviženklį pranašumą (20:9). Vis dėlto dar iki didžiosios pertraukos studentės sugebėjo žaidimą išlyginti ir ilsėtis komandos iškeliavo švieslentėje degant lygiam rezultatui – 27:27.

Trečią kėlinį geriau pradėjo LCC tarptautinio universiteto komanda (38:32), bet persvaros ilgai taip pat neišsaugojo. Po 3 kėlinių priekyje 45:44 vėl buvo „Neptūnas-Amberton“.

Ketvirtojo kėlinio viduryje rimtą paraišką pergalei pateikė LCC tarptautinis universitetas. Studentės spurtavo 10:0 ir susikrovė, kaip tokioms rungtynėms, labai solidžią 9 taškų persvarą (59:48). Netrukus paaiškėjo, kad tai buvo lemiamas rungtynių lūžis.

„Neptūnas-Amberton“ niekaip nesugebėjo išlipti iš šios duobės, o paskutinę minutę varžovės savo persvarą dar ir pavertė dviženkle.

Turnyro finalas tarp LCC tarptautinio universiteto komandos ir „TTT-Riga“ šeštadienį prasidės 16.05 val., o rungtynes tiesiogiai transliuos TV6. Mažajame finale nuo 13.15 val. kovos „Neptūnas-Amberton“ ir Vilniaus „Kibirkštis“.

LCC tarptautinis universitetas: Lina Loceniece – 21, Maisa Dias – 15 (13 atk. k., 4 rez. p., 4 per k., 24 naud.), Maiara Dias – 10, Gerda Raulušaitytė – 8 (8 atk. k.), Elizabete Bulane – 4, Urtė Slavickaitė – 3, Dominyka Paliulytė – 1.

„Neptūnas-Amberton“: Viktoria Balaban – 14, Audronė Zdanevičiūtė – 12, Rūta Stipra – 11 (10 atk. k.), Marina Solopova – 7 (7 atk. k.), Brigita Sinickaitė – 4, Maria Delgado – 3, Amanda Okodugha – 1.