FIBA Čempionų lygos ketvirtfinaliuose – buvusių „Ryto“ varžovų pralaimėjimai

FIBA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą prasidėjo atkrintamosios varžybos (ketvirtfinalis), kur kovojama iki dviejų pergalių, o buvę Vilniaus „Ryto“ varžovai patyrė pralaimėjimus.

Glynnas Watsonas ir Jaime Echenique<br>FIBA nuotr.

Apr 4, 2024, 12:22 AM, atnaujinta Apr 4, 2024, 12:40 AM

Pirmieji pralaimėjimą patyrė Vassilio Spanoulio treniruojami Atėnų „Peristeri“ (0/1) auklėtiniai, kurie ketvirtfinalio mače 78:89 (24:22, 20:23, 16:28, 18:16) krito prieš praėjusių metų FIBA Čempionų lygos nugalėtojus Bonos „Telekom Baskets“ (1/0).

„Peristeri“ gretose žibėjo buvusio žalgiriečio Nazo Mitrou-Longo brolis Elijah. Gynėjas per 28,5 minutės aikštelėje įmetė 22 taškus (6/9 dvit., 3/5 trit., 1/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 20 naudingumo balų.

Bonos ekipą į pergalę vedė Samas Grieselis. Krepšininkas per 34 minutes ant parketo pelnė 19 taškų (2/5 dvit., 2/2 trit., 9/9 baud.), išskirstė 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Buvęs Jonavos „CBet“ legionierius Glynnas Watsonas į Graikijos klubo krepšį per 22,5 minutės pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), išdalino 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius ir sukaupė 19 naudingumo balų. Pagal naudingumo balus amerikietis buvo trečias Bonos komandoje.

Antrosios ekipų rungtynės įvyks balandžio 10-ą dieną Atėnuose.

„Peristeri“ su „Rytu“ susitiko įkrintamosiose, kur abu kartus įveikė vilniečius ir pagriebė bilietą į „Top 16“ etapą.

Kitame mače Patrų „Promitheas“ (0/1) pralaimėjo prieš Malagos „Unicaja“ (1/0) krepšininkus.

Patrų klubas Malagoje 54:67 (10:22, 12:20, 16:8, 16:17) neturėjo šansų prieš Andalūzijos krepšininkus.

Rezultatyviausiai Graikijos klube žaidė Hunteris Hale‘as, kuris per 32 praleistas minutes aikštelėje sumetė 14 taškų (1/4 dvit., 4/10 trit.), išdalino 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius, 3 kartus suklydo ir mačą baigė su 17 naudingumo balų.

Buvęs „Ryto“ legionierius Jaime Echenique pralaimėjusiems per 18,5 minutės pelnė 8 taškus (3/9 dvit., 2/3 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

Malagos ekipos gretose rezultatyviausiai žaidė Juodkalnijos pilietybę turintis amerikietis Kendrickas Perry. Įžaidėjas per 23 minutes aikštelėje įmetė 13 taškų (1/4 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir užfiksavo 11 naudingumo balų pasirodymą.

Atsakomasis ekipų mačas Patruose įvyks balandžio 9-ą dieną.

„Promitheas“ su „Rytu“ susitiko grupių etape, kur pasidalino po pergalę.