Paskutinių sekundžių dramą laimėjusi „76ers“ įšoko į NBA atkrintamųjų traukinį

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį paaiškėjo dar viena NBA atkrintamosiose varžybose kovosianti komanda. Ja tapo „Philadelphia 76ers“ ekipa, kuri po itin dramatiškų rungtynių savų sirgalių akivaizdoje palaužė „Miami Heat“ krepšininkus.

J.Embiidas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 18, 2024, 7:12 AM, atnaujinta Apr 18, 2024, 7:13 AM

Aikštės šeimininkai laimėjo paskutinių sekundžių dramą 105:104 (22:23, 17:28, 30:23, 36:30).

„Septintuoju numeriu“ į Rytų konferencijos atkrintamąsias varžybas žengusi „76ers“ jose susikaus su „New York Knicks“ ekipa.

Tuo metu dėl paskutiniojo bilieto į atkrintamąsias „Miami Heat“ kovos su „Chicago Bulls“, kuri 131:116 pranoko „Atlanta Hawks“.

Prasidėjus priešpaskutinei Filadelfijoje vykusių rungtynių ketvirtojo kėlinio minutei rezultatas švieslentėje buvo lygus – 96:96.

Vis dėlto svarbiausiu momentu labiau spindėjo „76ers“ krepšininkai, tiksint paskutinėms sekundėms jie padidino pranašumą, kurio svečiai nebegalėjo sumažinti vienos atakos metu ir išsaugoję jį žengė į atkrintamąsias.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Joelis Embiidas, kuris įmetė 23 taškus.

Tuo metu „Heat“ ekipoje išsiskyrė Tyleris Herro. Jis pasižymėjo 25 taškais.

„Philadelphia 76ers“: Joelis Embiidas 23, Nicolas Batumas 20, Tyrese'as Maxey 19.

„Miami Heat“: Tyleris Herro 25, Jimmy Butleras 19, Jaime Jaquezas 15.