A. Edwardso vedamas „Timberwolves“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos atkrintamųjų rungtynės paženklintos įspūdinga „Minnesota Timberwolves“ pergale namuose.

K. Durantas (kairėje) ir A. Edwardsas (dešinėje)<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Apr 21, 2024, 7:32 AM

„Timberwolves“ savo namų aikštėje 120:95 (27:28, 34:23, 31:21, 28:23) užtikrinai nugalėjo „Phoenix Suns“.

Užtikrintai antrą kėlinį pradėję Minesotos ekipos krepšininkai greitai pradėjo kurtis pranašumą, o įspūdingas Anthony Edwardso pasirodymas į neviltį vedė svečius iš Fynikso. Amerikietis po trijų kėlinių savo sąskaitoje turėjo 28 taškus, o „Timberwolves“ pirmavo net 20 taškų skirtumu (92:72).

Nugalėtojams A.Edwardsas per 36 minutes pelnė 33 taškus (10/16 dvit., 4/8 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas – 33 tašk., Karlas-Anthony Townsas – 19 tašk., Nickeilas Alexanderis-Walkeris – 18 tašk., Rudy Gobert'as – 14 tašk., Nazas Reidas – 12 tašk.

„Suns“: Kevinas Durantas – 31 tašk., Devinas Bookeris – 18 tašk., Bradley Bealas – 15 tašk., Royce'as O'Neale'as – 14 tašk.