Atkrintamųjų starte – solidi NBA čempionų pergalė

NBA Vakarų konferencijoje – titulą ginančios „Denver Nuggets“ užtikrinta pergalė prieš svečius iš Los Andželo.

N. Jokičius<br> USA Today/Scanpix nuotr.

Apr 21, 2024, 7:55 AM

„Nuggets“ savo namų arenoje 114:103 (25:33, 32:27, 32:18, 25:25) nugalėjo „Los Angeles Lakers“.

Nors kurį laiką „Lakers“ mėgavosi pranašumu, po ilgosios pertraukos su naujomis jėgomis grįžę NBA čempionai greitai persvėrė rezultatą ir jau trečio kėlinio pabaigoje turėjo dviženklį pranašumą (78:89).

Ketvirtame kėlinyje toliau pranašumą išlaikę Denverio ekipos krepšininkai užsitikrino pirmą pergalę atkrintamųjų serijoje (1–0).

„Nuggets“ į priekį vedė Nikola Jokičius, pelnęs 32 taškus (14/20 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 tašk., Jamalas Murray`us 22 tašk., Michael'as Porteris 19 tašk., Kentaviousas Caldwellas-Pope`as ir Aaronas Gordonas po 12 tašk.

„Lakers“: Anthony Davisas 32 tašk., LeBronas Jamesas 27 tašk., Austinas Reavesas ir D'Angelo Russellas po 13 tašk., Taureanas Prince`as 11 tašk.

„Nauja diena“: ką rodo Lietuvoje vykstančios karinės pratybos?