Beprotiškas J. Valančiūno atkrintamųjų startas: pademonstravo trečią geriausią karjeros rezultatą

Įkrintamųjų kelionėje bilietą į NBA atkrintamąsias varžybas nuskynusi Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa jas pradėjo dramatišku pralaimėjimu. Pirmose pirmojo etapo rungtynėse lietuvio klubas krito po „Oklahoma City Thunder“ krepšininkų kojomis.

Jonas Valančiūnas<br>Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Apr 22, 2024, 7:14 AM, atnaujinta Apr 22, 2024, 7:41 AM

„Pelicans“ išvykoje pralaimėjo 92:94 (17:17, 26:26, 25:31, 24:20) ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0:1.

Šioje dvikovoje J.Valančiūnas ir vėl sulaukė didesnio trenerio pasitikėjimo.

31-erių uteniškis per 29 minutes minutes įmetė 13 taškų (5/9 dvit., 3/4 baudų), atkovojo net 20 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo trečias geriausias J.Valančiūno atkovotų kamuolių rezultatas jo karjeroje per atkrintamąsias varžybas.

Akistatos pabaigoje C.J. McCollumas turėjo progą tolimu metimu išplėšti svečiams pergalę, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

Nugalėtojus į pergalę vedė Shai Gilgeous-Alexanderis, kuris įmetė 28 taškus.

Antrosios serijos rungtynės naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos Oklahomoje.

„Oklahoma City Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 28, Jalenas Williamsas 19, Chetas Holmgrenas 15.

„New Orleans Pelicans“: Trey Murphy 21, C.J. McCollumas 20, Jonas Valančiūnas 13.